Новини Новини 26.04.2022 о 19:03

Вихід в прокат анімаційного фільму Super Mario Bros. / «Супер Брати Маріо» перенесено на квітень 2023 року

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Nintendo вирішила перенести прем’єру анімаційного фільму Super Mario Bros. / «Супер Брати Маріо». Спочатку планувалося випустити фільм у кінотеатрах у грудні 2022 року – напередодні новорічних свят. Але тепер зацікавленим глядачам доведеться чекати до квітня 2023 року.

Курс ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ 3D MAX
Піднімайте інтер'єр до нових висот з візуалізацією в 3D MAX!
Більше про курс

Про перенесення термінів виходу фільму розповів у сервісі мікроблогів Twitter відомий дизайнер відеоігор Сігеру Міямото. Він також назвав нові дати прем’єри фільму: 28 квітня у Японії та 7 квітня у Північній Америці.

Міямото не уточнив причини затримки прем’єри й не сказав, чи має до цього якесь відношення пандемія COVID-19. Він лише сказав, що він та Кріс Меледандрі, генеральний директор анімаційної студії Illumination, вирішили перенести глобальну дату виходу фільму. Виконавчий директор Nintendo також вибачився і пообіцяв, що «очікування того варте». Студія Illumination («Гидкий Я», «Міньйони») займається анімацією фільму, а Universal спільно фінансує картину і поширює її в Північній Америці.

Робота над фільмом Super Mario Bros. / «Супер Брати Маріо» ведеться з 2017 року, і останні кілька років він перебував у «пріоритетній розробці» Illumination. У ньому прозвучать голоси Кріса Пратта (Маріо), Чарлі Дея (Луїджі) та Ані Тейлор-Джой (принцеса Піч). Джек Блек озвучить Баузера, а Сет Роген – Донкі Конга. Чарльз Мартіне – актор, який представляв Маріо у різних іграх франшизи – також озвучуватиме різні камео протягом усього фільму.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: