Новини Авто 28.11.2023 о 12:00 comment views icon

Volkswagen словами гендира «більше не конкурентоспроможний» і змушений скорочувати робітників. А хотіли продавати більше за Tesla…

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Volkswagen словами гендира «більше не конкурентоспроможний» і змушений скорочувати робітників. А хотіли продавати більше за Tesla…

Volkswagen відчайдушно намагається встигнути за покупцями, які пересідають на електромобілі. Генеральний директор бренду VW Томас Шафер попередив: «Ми більше не конкурентоспроможні», оголосивши про додаткові скорочення робочих місць.

Найбільший європейський автовиробник прагне скоротити витрати й підвищити прибутковість, щоб не відставати від лідерів електромобілів, як-от Tesla, передає Electrek. У 2022 році тодішній генеральний директор VW Герберт Дісс «грозився» до 2025-го обійти американську компанію за продажами електромобілів.

З багатьма нашими наявними структурами, процесами та високими витратами ми більше не є конкурентоспроможними як бренд Volkswagen.

— пояснив Шейфер на зустрічі зі співробітниками в понеділок.

Згідно з повідомленням у внутрішній мережі VW, Шейфер попередив, що високі витрати і низька продуктивність призводять до неконкурентоспроможності автомобілів.

Щоб змінити ситуацію, у червні бренд представив нову програму скорочення витрат, покликану заощадити 10 млрд євро до 2026 року. Генеральний директор Volkswagen Group Олівер Блюм має на меті підвищити рентабельність бренду VW до 6,5% протягом наступних трьох років. Наразі вона становить близько 3,6%.

Гуннар Кіліан, член правління з управління персоналом, заявив, що VW скористається «демографічною кривою» для скорочення персоналу, в тому числі запропонувавши достроковий або частковий вихід на пенсію.

Business Analysis in IT.
Опануйте високооплачувану IT-професію, навчіться на основі даних виявляти проблеми бізнесу та знаходити рішення для зростання.
Реєстрація на курс

Volkswagen словами гендира «більше не конкурентоспроможний» і змушений скорочувати робітників. А хотіли продавати більше за Tesla...

Нам потрібно нарешті набратися сміливості та чесності й викинути за борт те, що дублюється в компанії або є просто баластом, який не потрібен для досягнення хороших результатів.

— пояснив Кіліан.

Дивно чути такі формулювання, але, більша частина економії буде отримана не коштом скорочення робочих місць. За словами Гуннара, більш детальну інформацію VW надасть до кінця року.

Volkswagen словами гендира «більше не конкурентоспроможний» і змушений скорочувати робітників. А хотіли продавати більше за Tesla...

Volkswagen підтвердила розробку «базової» електроплатформи, спеціально для китайського ринку. Ціляться в сегмент до $20000

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: