Новини Кіно 11.04.2023 о 16:38 comment views icon

Всі повнометражні фільми Star Trek тепер доступні в 4K HDR — Paramount випустила на Blu-ray фільми «Наступного покоління»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

Всі повнометражні фільми Star Trek тепер доступні в 4K HDR — Paramount випустила на Blu-ray фільми «Наступного покоління»

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Вперше ви можете купити або взяти напрокат усі повнометражні фільми Star Trek («Зоряний шлях») у якості 4K HDR. У сучасному форматі вийшли всі шість фільмів з оригінальним акторським складом, всі чотири за участю акторів «Наступного покоління» та три пізніші стрічки Джей Джей Абрамса.

На початку квітня Paramount випустила набір Blu-ray, до якого увійшли «Зоряний шлях: Покоління», «Зоряний шлях: Перший контакт», «Зоряний шлях: Повстання» та «Зоряний шлях: Відплата» – фільми «Наступного покоління», що розповідають про пригоди команди капітана Жана-Люка Пікара. Вперше ці фільми стали доступними для домашнього перегляду у форматі 4K HDR. Окрім Blu-ray, фільми також доступні за запитом на Apple TV та на деяких інших платформах.

Star Trek

Минулого року вийшли фільми оригінальної серії: «Зоряний шлях: Фільм», «Зоряний шлях ІІ: Гнів Хана», «Зоряний шлях ІІІ: У пошуках Спока», «Зоряний шлях ІV: Дорога додому», «Зоряний шлях V: Останній рубіж» та «Зоряний шлях VI: Невідкрита країна». Фільми альтернативної лінії, що перезавантажили сагу від початку були доступні у сучасних форматах.

Star Trek

Однак не всі відгалуження класичного телевізійного серіалу доступні хоча б у якості HD. Сезони оригінального серіалу, що вийшов у 1966 році, а також всі сім сезонів «Наступного покоління», що стартував у 1987, «Ентерпрайз» та анімаційний серіал були перевипущені на Blu-ray та в цифровому форматі HD. Але «Глибокий космос» і «Вояджер», що представив екіпаж капітана Кетрін Дженвей, як і раніше, доступні лише в SD. Відбулося лише перероблення невеликих фрагментів Deep Space Nine для документального фільму, також мали місце фанатські спроби апскейлу за допомогою ШІ.

Курс UI/UX дизайну від Mate academy.
На курсі ви навчитесь створювати інтуїтивно зрозумілі та привабливі інтерфейси вебсайтів і застосунків. Ви також освоїте ключові принципи дизайну та дізнаєтесь як виділятися на ринку. А ми вас не лише навчимо, а й працевлаштуємо. Сертифікат теж буде!
Дізнатися більше про курс

Четвертому «Стартреку» быть — фильмом займется шоураннер «Фарго» и «Легиона»

Джерело: Ars Technica

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: