Новини

Вийшов пригодницький ритм-екшен Hi-Fi Rush від розробників The Evil Within

Вийшов пригодницький ритм-екшен Hi-Fi Rush від розробників The Evil Within

Tango Gameworks – студія Bethesda, відома як творець серії The Evil Within та Ghostwire: Tokyo – повідомила про вихід гри Hi-Fi Rush. Це пригодницький ритм-екшен, «у якому всім заправляє музика».

Гравцеві належить досліджувати яскравий анімований світ і знищувати лиходіїв та роботів на своєму шляху. Потрібно буде керувати рок-зіркою Чаєм, що починає свій шлях, і його командою, щоб кинути виклик злісній мегакорпорації. Досягти більшого успіху можна, якщо виконувати хіти в такт музиці.

«Під час незаконного експерименту в корпорації до серця Чая помилково припаяли плеєр, і тому хлопчину було визнано бракованим зразком. Тепер йому належить битися за свободу в яскравому анімованому світі, де все підкоряється музичному ритму — головоломки, вороги, навіть приколи та перепалки!» – йдеться в описі проєкту.

У Hi-Fi Rush предмети по всьому світу пульсують у такт музиці, яка, схоже, справді додасть грі інтересу. У проєкті використовується ліцензійна музика реальних груп, таких як The Black Keys та Nine Inch Nails.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

Гра Hi-Fi Rush вже доступна на платформах Xbox Series X/S та ПК, у тому числі передплатникам Game Pass.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: