Новини Софт 06.11.2023 о 23:14 comment views icon

YouTube впроваджує ШІ-чатбот для запитань про відео та сортування коментарів за темами

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

На додаток до штучного інтелекту для творців контенту, YouTube розпочав тестування розмовного ШІ для користувачів. Функція дозволяє ставити запитання щодо відео та зручніше переглядати коментарі.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Запит інформації про відео

Нова кнопка «Запитати» на сторінці відео дозволить взаємодіяти з ШІ, щоб дізнатися більше про контент. Відповіді генеруються великою мовною моделлю (конкретику не вказано), яка черпає інформацію з YouTube та Інтернету.

YouTube

Можна поставити запитання про відео, яке ви переглядаєте, або вибрати запропоновану підказку, як-от «Рекомендувати схожий вміст» тощо.

«Коли ви взаємодієте з цим інструментом, ми збиратимемо дані про використання вами інструменту, а також запити та відгуки, які ви надсилаєте. Ці дані допомагають нам надавати, покращувати та розвивати наші продукти та послуги. Запити будуть видалені автоматично через 30 днів».

«Ні, ваші розмови не використовуються для показу вам реклами. Якщо це зміниться, ми чітко повідомимо вас про цю зміну».

Відсьогодні нова функція запроваджується для деяких користувачів. Передплатники 18+  YouTube Premium англійською у США зможуть у найближчі тижні під’єднатися до тестування за допомогою застосунку Android на сторінці youtube.com/new. Після підключення функції з’явиться кнопка «Запитати» у вибраних відео англійською мовою.

Сортування коментарів за темами

Також YouTube використовує штучний інтелект, щоб організувати «великі розділи коментарів в легко засвоювані теми». Коли ви відкриваєте коментарі на мобільному пристрої, ви можете побачити новий розділ «Теми» у певних відео. Він відображається поруч з параметрами сортування «Найпопулярніше» та «Найновіше».

Курс Англійської.
Подолай мовний бар'єр та розширюй коло друзів на розмовних клубах.
Дізнатись про курс

YouTube

Творці відео можуть вилучати будь-які теми, а також видаляти окремі коментарі в конкретній темі. Вони зможуть використовувати сортування коментарів, щоб швидше переходити до обговорення коментарів до своїх відео або черпати натхнення для створення нового контенту на основі того, що обговорює їхня аудиторія.

Ця функція також буде доступною на youtube.com/new для невеликої кількості відео англійською мовою, які мають багато коментарів, починаючи відсьогодні.

YouTube оголосив три принципи ШІ: може існувати як творчий інструмент, але не має порушувати авторське право

Джерело: 9to5google

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: