Партнерський проект Партнерський проект 28.10.2022 о 10:59 comment views icon

На платформах Favbet скоро можна буде розрахуватися криптою. Ось коли це стане можливим

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Користувачі платформ Entertainment провайдера Favbet незабаром зможуть створювати криптовалютні гаманці та поповнювати рахунки сімома найбільш популярними віртуальними монетами. 

Більше про новацію та те, коли вона стане доступною, в партнерському матеріалі розповідають представники компанії.

Партнерський матеріал?

Коли можна буде поповнювати рахунки в крипті

Інтегрувати нові платіжні інструменти на платформах Favbet можна буде одразу після того, як наберуть чинність зміни до Податкового кодексу України та затвердять нормативно-правову базу, що врегулює оподаткування та процесинг віртуальних активів. 

Всі технологічні процеси зі свого боку ми вже провели й тепер очікуємо на затвердження регламенту роботи від держави. Так, тестувати нові платіжні опції розпочали ще в березні цього року, коли в країні легалізували криптовалюту. 

Ми побачили, що інтерес до цієї теми дуже високий, тож радіємо можливості незабаром масштабуватись на всі платформи. Вважаємо що оновлене законодавство поставить Україну в один ряд з найбільш прогресивними країнами світу, і нам приємно, що Favbet був та залишається серед рушіїв цих позитивних змін.

На платформах Favbet скоро можна буде розрахуватися криптою. Ось коли це стане можливим

Більше про платформи Favbet

Які криптовалюти будуть доступні

Користувачі платформ Favbet зможуть поповнювати рахунки за допомогою 7 популярних видів криптовалют – Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Tether USD (Erc20), Tether USD (Trc20) та TRON. Проте ми відкриті до співпраці з провідними компаніями галузі, тож варіантів ставатиме тільки більше.

Розрахуватися криптою буде так само легко, як і платіжною карткою: користувачам достатньо буде створити у власному обліковому записі криптовалютний гаманець та обрати необхідну монету.

Більше про платформи Favbet

Про популярність криптовалют

За даними рейтингу Global Crypto Adoption Index 2021 року, за обсягом торгівлі криптовалютами Україна утримується в першій п’ятірці країн, а криптовалютними активами володіють понад 5,5 мільйонів українців. 

З початком війни віртуальні монети перетворились ще й на потужний інструмент фандрейзингу. Так, наприклад, лише за липень цього року платформа Aid for Ukraine Мінцифри відзвітувала про $54 мільйонів донатів у вигляді віртуальних активів. 

Ми також не лишаємось осторонь. Цього року компанія Favbet Tech стала частиною IT Association та разом з іншими учасниками асоціації підтримує діяльність української «кіберармії», що завдають нищівних ударів по ворожій IT-інфраструктурі.

Партнерський матеріал?

Більше про Favbet


УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №433.


Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: