Новости

Glovo запускає в Україні мережу мікрофулфілмент центрів «Glovo Express» — їх вже 14 у п’яти містах-мільйонниках, а до кінця року буде 21

Glovo запускає в Україні мережу мікрофулфілмент центрів «Glovo Express» — їх вже 14 у п’яти містах-мільйонниках, а до кінця року буде 21

Сервіс Glovo запускає в Україні мережу мікрофулфілмент центрів «Glovo Express». Як розповів під час сьогоднішньої презентації генеральний менеджер Glovo в Східній Європі і Центральній Азії Дмитро Расновський, таких центрів уже 14 у 5 українських містах-мільйонниках — Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.

Інвестиції в проєкт склали $7 млн. До кінця року кількість mfc зросте до 21 локації в містах присутності. Після цього, можливо, каже Расновський, можуть бути відкриті локації в інших обласних центрах.

Зараз в магазині 1000 асортиментних позицій. Швидкість доставки наразі 25 хвилин, але найближча мета скоротити час доставки до 15 хвилин.

За словами Расновського, тренд розвитку q-commerce в світі набуває активного розвитку і саме тому Glovo замість доставки товарів від партнерів вирішив розвивати власний сегмент mfc.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

«Ми будуємо власну мережу мікрофулфілмент центрів, щоб зайти в сегмент fast delivery», — розповів Расновський.

За його словами, Glovo вже практикує таку модель розвитку в Іспанії. Найближчим часом подібний формат буде впроваджений в 16 країнах світу.

Зазначимо, що перший dark store Glovo в Україні розпочав роботу ще влітку.

Джерело: DEV.UA


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: