Новини

Apple готує власний універсальний бездротовий чип з підтримкою Wi-Fi, Bluetooth та мобільного зв’язку – Bloomberg

Apple готує власний універсальний бездротовий чип з підтримкою Wi-Fi, Bluetooth та мобільного зв’язку – Bloomberg

Як повідомляє Bloomberg, компанія Apple працює над новим власним чипом, який забезпечить її пристроям підтримку стандартів Wi-Fi, Bluetooth та стільникового зв’язку. Компанія розробляє власний чип, який прийде на зміну нинішнім чипам Wi-Fi та Bluetooth виробництва Broadcom. Apple нібито планує перейти на власний чип у 2025 році.

Редакція Bloomberg також поділилася новою інформацією про зусилля Apple з розробки власних мобільних модемів для заміни модемів Qualcomm. Повідомляється, що Apple використовуватиме власні модеми «до кінця 2024 або початку 2025 року». Apple, мабуть, почне з використання власного модема в одному пристрої й повністю переведе всю лінійку протягом 3 років.

Apple відкладає перехід iPhone на власні модеми 5G — покладатиметься на Qualcomm щонайменше до 2024 року

Зазначимо, що Apple вже давно виношує плани з випуску власного мобільного модему. Ще у 2019 році компанія з Купертіно викупила в Intel «велику частину» бізнесу з виробництва модемів для смартфонів. З того часу різні джерела періодично повідомляють про створення такого модема в надрах Apple. У 2021 році в Nikkei повідомляли, що Apple хоче використовувати свій власний модем 5G, починаючи з 2023 року. Однак нещодавні коментарі Qualcomm вказують, що Apple не перейде на власний модем як мінімум до 2024 року. Очевидно, розробка мобільного модему виявилася складнішим завданням, ніж очікувалося спочатку.

Курс
ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ
Опануйте P&L-, BS-, CF-звіти всього за 1,5 місяця.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finanaliz

Поки що неясно, коли в iPhone з’явиться комбінований чип стільникового зв’язку, Wi-Fi та Bluetooth. Враховуючи, що компанія все ще працює над власним мобільним модемом, не слід очікувати швидкого виходу універсального бездротового чипа.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: