Новини Софт 29.11.2023 о 11:53 comment views icon

ТОП-10 в українському Apple Music у 2023 році — без російських пісень! (+ персональні підсумки)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Apple Music Replay повертається зі статистикою музичних вподобань передплатників у 2023 році.

ТОП-10 в українському Apple Music у 2023 році порадував — там взагалі немає російських пісень (і переважна кількість українських):

ТОП-10 в українському Apple Music у 2023 році — без російських пісень! (+ персональні підсумки)

За посиланням можна переглянути окремий чарт Apple Music для Києва 2021 року, який кардинально відрізняється від нинішніх результатів (якщо не зазирати далі ТОП 20).

Персонально для передплатників Replay створить анімований ролик із підбіркою улюблених виконавців та пісень, а також підрахує кількість годин, яку ви загалом витратили на прослуховування музики цього року (загалом 7 діаграм, а також функцію відстеження етапів, яка показує, чи досягли ви певних цілей під час використання сервісу — як-от чи прослухали ви 1000 пісень і, чи входите до 100 найкращих слухачів свого улюбленого виконавця чи жанру.

Apple Music Replay повертається — із підсумком ваших музичних вподобань 2023-го року

Apple запустила Replay у 2019 році, і з того часу оновила функцію, яка стає все більше схожою Spotify Wrapped — хоча і не дозволяє так само легко ділитися діаграмами, які все ще пропонує через вебсторінку Apple Music. Щоб переглянути свій Replay за 2023 рік, перейдіть на replay.music.apple.com і увійдіть за допомогою свого Apple ID.

Front-end с нуля.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера.
Реєстрація на курс

Запуск Spotify Wrapped очікується на початку грудня й Apple, ймовірно, хотіла дати фору Replay, перш ніж його заглушить яскрава статистика Wrapped, яка активно поширюється в Instagram і X (раніше Twitter).

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: