Новини Новини 22.12.2022 о 14:09 comment views icon

Джеймс Кемерон хоче перезапустити «Термінатор»: «Більше про штучний інтелект, ніж про поганих роботів, що збожеволіли»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Джеймс Кемерон – один із комерційно найуспішніших режисерів в історії. Ще до того, як «Аватар» став приголомшливим касовим успіхом, він зняв такі фільми, як «Термінатор» та «Титанік». Фільм «Аватар» 2009 року перетворився на п’ятисерійну франшизу, друга частина якої, «Аватар: Шлях води», наразі домінує у прокаті через тринадцять років. Як виявилося, є й ще одна франшиза, яку Кемерон не проти перезапустити: «Термінатор». Нещодавно в ефірі подкасту Smartless з Джейсоном Бейтманом, Шоном Хейсом та Віллом Арнеттом режисер повідомив, що перезавантаження справді обговорюється.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Терминатор

Тринадцятирічний розрив між двома «Аватарами» пояснюється схильністю Кемерона до найбільш передових технологій та вдосконаленню історії. Обговорюючи свої фільми та висвітлення теми штучного інтелекту у кіноіндустрії, Кемерон підтвердив обговорення перезавантаження:

«Якби я зняв ще один фільм про Термінатора і, можливо, знову спробував би запустити цю франшизу (що обговорюється, але ще не вирішене), я б зробив це набагато більше про штучний інтелект, ніж про поганих роботів,що збожеволіли».

Хоча Кемерон не знімав основних частин франшизи з часів «Термінатор: Судний день», він був пов’язаний з такими сиквелами, як «Термінатор: Генезіс» та «Термінатор: Темні долі». Хоча нещодавно він пошкодував, що допомагав знімати останній “Термінатор для твого дідуся”.

Терминатор Темные судьбы

Перший «Термінатор» вийшов 1984 року з Арнольдом Шварценеггером, Ліндою Гамільтон та Майклом Біном у ролях. Фільм лідирував за касовими зборами у США протягом двох тижнів та зібрав $78,3 млн, що й зумовило створення найбільш успішної та культової другої частини. 1991 року режисер продемонстрував «Термінатор: Судний день», більш відомий у нас як «Термінатор 2», котрий заробив уже $519 млн у всьому світі, та отримав три номінації на премію Оскар, з яких виграв дві.

Другий «Термінатор» вважається одним з найкращих фільмів, будь-коли знятих, і досі має популярність навіть серед людей, котрі народилися після його виходу на екрани. Проте з того часу магію картини так і не змогли відтворити – пізніші фільми тією чи іншою мірою вважалися провальними. Якщо обговорення перезавантаження Термінатора дійсно виявиться плідним і Кемерон повернеться до знімання, історія з акцентом на темі ШІ має шанс «зайти» сучасної аудиторії. З іншого боку, доля усіх наступних частин та відгалужень Термінатора додає скепсису.

Netflix заказал аниме-сериал по вселенной “Терминатор” у студии Production I.G, которая работала над Ghost in the Shell

Курс UI/UX для геймдеву.
під час навчання ви розробите проекти для портфоліо, що складається з 5 ключових аспектів UX/UI-дизайну, та отримаєш необхідні навички для професійного росту.
Більше про курс

Джерело: Collider

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: