Новини Технології 26.04.2022 о 17:49

E Ink анонсувала нове покоління гнучкої кольорової панелі ePaper — Gallery 3. Вона підтримує стилус та оновлює сторінку зі швидкістю до 500 мс

Тетяна Нечет

Автор новин

Компанія E Ink представила свою нову кольорову панель ePaper — E Ink Gallery 3. Вона пропонує три кольорових режими, у тому числі «швидкий» (зі швидкістю оновлення сторінки 500 мілісекунд). Якщо використовується найкращий кольоровий режим, потрібно 1,5 секунди для оновлення.

Також E Ink Gallery 3 здатна перемикатися між монохромними сторінками за 350 мілісекунд. Роздільна здатність панелі була покращена: щільність пікселів тепер становить 300 на дюйм проти 150 у попередній моделі.

E Ink Gallery 3 підтримує введення стилусом зі швидкістю до 30 мілісекунд для чорно-білого та деяких кольорових режимів. E Ink також забезпечила панель новою передньою підсвіткою ComfortGaze, яка «забезпечує безпечний перегляд у синьому світлі». Нарешті, панель може працювати при температурі до 50 градусів Цельсія.

Поки що невідомо, коли пристрої з новою панеллю надійдуть у продаж. Немає даних і про те, чи будуть компанії, такі як Amazon та Kobo, використовувати E Ink Gallery 3 у своїх електронних книгах наступного покоління

E Ink планує продемонструвати Gallery 3 на California Display Week, що стартує 10 травня.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: