Новини

Користувачі обвалили рейтинг «Кільця влади» до 3,3 з 10 на Metacritic і 45% на Rotten Tomatoes – расизм, сексизм та упередження

Користувачі обвалили рейтинг «Кільця влади» до 3,3 з 10 на Metacritic і 45% на Rotten Tomatoes – расизм, сексизм та упередження

На Amazon Prime відбулася прем’єра серіалу «Володар кілець: Кільця влади», і перші два епізоди дають чудове уявлення про сюжет та масштаб цієї історії. Раніше більшість критиків зійшлися на думці, що це розкішне та елегантне шоу, що загалом відповідає оригінальним історіям Толкіна.

Властелин колец Кольца власти

Думки можливі будь-які, але для когось позитивні аспекти «Кільця влади» не виправдовують  наявності безлічі жіночих персонажів та більш різноманітний акторський склад, ніж можна було очікувати від історії, що відбувається у Середзем’ї.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

На Metacritic серіал набрав 3,3 бала з 10, на Rotten Tomatoes у нього 45% користувацького рейтингу, а на IMDb він має відносно більш притомні 7 балів, хоча 21,6% з 6000 користувачів поставили йому одну зірку. Озброїмося спокоєм, скептицизмом та подивимося, що ставлять серіалу у провину.

Деякі рецензії відкидають створений образ Галадріель як «Карен» та «Мері Сью», не погоджуючись з тим, що її зображують досвідченим воїном, готовим кинути виклик свому королю. Інші стверджують, що шоу надає «забагато часу для меншин».

Багато хто думає, що різноманітніший акторський склад зводить нанівець данину Толкіна «загубленим міфам і легендам Британських островів». Хтось вважає, що чоловіки у владі показані не дуже розумними (при цьому в житті політиків-чоловіків не лає за це лише лінивий).

Властелин колец Колец власти

З обговорень, що передують виходу серій, можна зробити висновок, що значна частина рецензентів сформували власну думку про «Кільця влади» задовго до сьогоднішньої прем’єри, і будь-яке шоу нічого не зможе з цим зробити. Також очевидно, що люди, котрі увірували у власну попередню думку, псують задоволення від перегляду передусім самим собі.

Найцікавіші нові серіали серпня 2022 року

Джерело: We Got This Covered


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: