Новини Новини 11.05.2022 о 17:54 comment views icon

Нардеп: МВС відмовляється від маркування «V» та «Z» у номерах для електромобілів — натомість використовуватимуть латинську Y

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Міністерство внутрішніх справ України вирішило відмовитися від використання маркування «V» та «Z» у номерних знаках для електромобілів на користь латинської Y. Про це повідомив народний депутат фракції «Слуга народу» Ігор Фріс з посиланням на заступника голови відомства Богдана Драп’ятого.

Нагадаємо, у 2020-му році набрав чинності закон про інфраструктуру для електромобілів, який, серед іншого, запровадив «зелені» номерні знаки та використання в них чистої латиниці. Такі номерні знаки почали видавати в Україні восени 2020 року.

Повідомляється, що сервісні центри МВС України з 9 травня мають реєструвати електромобілі за новими правила та забезпечувати можливість обирати державний номерний знак з суфіксом, що починається на латинську Y (в кирилиці У — Україна). В МВС України поки не робили ніяких анонсів щодо цього, а отримати офіційне підтвердження цієї інформації нам поки не вдалося.

Водночас саме рішення виглядає логічним — з урахуванням ухваленого у квітні закону, який офіційно визнає росію державою-терористом та забороняє символіку російського фашизму у вигляді літер «V» та «Z» латинської абетки.

Рада визнала росію державою-терористом та заборонила символіку «Z» та «V»


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: