Новини

Прем’єру «Дому Дракона» через збої не змогли переглянути понад 3 тис. користувачів Amazon Fire TV у США

Прем’єру «Дому Дракона» через збої не змогли переглянути понад 3 тис. користувачів Amazon Fire TV у США

Очікуваний багатьма дебют приквела «Гри престолів» призвів до того, що величезна кількість користувачів спробували підключитися до сервісу HBO Max. Але для деяких глядачів у США у неділю ввечері перегляд був технічно неможливий.

Глобальна служба моніторингу Downdetector повідомила більш ніж про 3 тис. збоїв у роботі сервісу HBO Max у Нью-Йорку, якраз у момент виходу «Дому Дракона».

Шоу успішно переглянули мільйони передплатників, йдеться у заяві представника Warner Bros, материнської компанії HBO. «Нам відомо про невелику частину користувачів пристроїв Fire TV, у яких виникли проблеми, що знаходяться в процесі розв’язання».

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

«Дім Дракона» виходить більш ніж через три роки після останнього епізоду «Гри престолів», що залучив 19,3 млн. глядачів, що є рекордом для HBO. Дія приквела відбувається приблизно за 170 років до цього і фокусується на боротьбі за залізний трон у сім’ї Таргарієнів.

 

В сериале «Дом дракона» (приквел «Игры престолов» про Таргариенов) сыграют Мэтт Смит, Оливия Кук и Эмма Д’арси

Джерело: Bloomberg


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: