Новини

Samsung SDI почне випускати новий тип акумуляторів для смартфонів за тією самою технологією, що і для електромобілів. Їх ємність буде на 10% більше за того ж розміру

Samsung SDI почне випускати новий тип акумуляторів для смартфонів за тією самою технологією, що і для електромобілів. Їх ємність буде на 10% більше за того ж розміру

Samsung SDI, підрозділ Samsung, який відповідає за виробництво акумуляторів, вирішив створювати акумулятори для смартфонів, запозичити технологію виробництва батарей для електромобілів. Зміна конструкції дозволить збільшити ємність на 10% за того ж розміру. Про це пише The Elec.

Метод виробництва акумуляторів Gen 5 EV заснований на укладанні шарів один на одного, а не на скручуванні в рулон. Це дозволяє краще заповнити наявний об’єм. Пошарове укладання також виключає ризик деформації.

Компанія Samsung SDI також оголосила, що виробництво нових акумуляторів почнеться на заводі в Чхонані. Працює пілотна виробнича лінія у Тяньцзіні, Китай. Чотири із 12 ліній, що входять до комплексу «M Line», будуть модернізовані. Поки що виробництво не великосерійне.

Нові батареї, імовірно, будуть в топовому смартфоні Galaxy, але Samsung SDI працює і з іншими клієнтами. Один з них — Apple (нині у техніку купертинського гіганта встановлюються акумулятори Amperex і іноді LG). Apple використовує багатокомпонентну структуру, при якій кілька акумуляторів з’єднуються, щоб збільшити ємність iPhone. Вони L-подібні. Це зроблено через обмеження збільшення щільності енергії малих акумуляторів. У минулому Samsung SDI постачала акумулятори для MacBook та iPad.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Компанія Xiaomi також обіцяє збільшити ємність батарей на 10% без зміни їх розміру, а OPPO розробив технологію зменшення втрати ємності після кількох циклів зарядки-розрядки.

Tesla запустила на Giga Texas масове виробництво найновіших батарей формату 4680 [Відео]


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: