Новини Пристрої 06.09.2022 о 09:02 comment views icon

Три «Народні Байрактари», на які збирали гроші Фонд Притули та Лачен, вже в Україні

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Три ударних безпілотники Bayraktar TB2, гроші на які збирав фонд Сергія Притули та блогер Ігор Лаченков та які турецька компанія Baykar вирішила подарувала українцям, успішно доставлені в Україну. Це підтвердив гендиректор Baykar Халук Байрактар «Укрінформу» на Міжнародній виставці оборонної промисловості (MSPO 2022).

«Ми поставили в Україну Bayraktar з литовської акції і вже поставили три безпілотники Bayraktar з акції Притули. Вони вже в Україні»

Халюк Байрактар,

гендиректор Baykar Makina

Наприкінці червня українці за три доби пожертвували 600 мільйонів гривень на безпілотники Bayraktar TB2 (проєкт «Народний Байрактар») — збір організували Фонд Сергія Притули спільно з українським блогером Ігорем Лаченковим. Невдовзі після цього турецький виробник Baykar Makina анонсував передачу трьох безпілотників без оплати. 24 серпня Притула опублікував фото трьох готових Bayraktar TB2 з угрупування «Народний Байрактар» та підтвердив їх швидку передачу Україні.

Безпілотники Bayraktar TB2 з угрупування «Народний Байрактар» вирізняються спеціальним маркуванням — орнаментованою вишивкою. Це було задумано від самого початку та допоможе відрізнити їх в майбутніх відеозвітах Міноборони.

Ці нові Bayraktar TB2 у вишиванках доєднаються до інших (наприкінці червня Міноборони повідомляло, що отримало близько півсотні турецьких безпілотників Bayraktar TB2 та законтрактувала ще десятки бортів) та стануть цінним доповненням до SAR-супутника та річного доступу до бази даних сузір’я супутників ICEYE, які фонд Сергія Притули придбав за гроші, заощаджені з «народних байрактарів».

Тим часом Baykar готується до випробувань Kızılelma — новітнього надзвукового безпілотного винищувача, який також вироблятимуть на майбутньому українському заводі.

Курс Front-end Basic.
Після успішного закінчення курсу студенти отримують достатньо знань і навичок для верстки сайту будь-якої складності.
Реєстрація на курс

Baykar показала другий прототип Kızılelma — надзвукового безпілотного винищувача, який також вироблятимуть на майбутньому українському заводі

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: