Новини

Українців закликали не користуватися інтернет-рацією Zello: додаток контролюється спецслужбами рф

Українців закликали не користуватися інтернет-рацією Zello: додаток контролюється спецслужбами рф

Ще у 2015 році тодішній радник голови СБУ Маркіян Лубківський говорив, що спецслужби моніторять інформацію у сервісі Zello. Цей додаток створено російськими програмістами і він набув широкого поширення через можливість одночасної передачі голосових повідомлень великій кількості людей. Українські активісти тисячами завантажували Zello для координації своїх дій під час Революції Гідності. Після перемоги Майдану та втечі Януковича популярною інтернет-рацією стала і на сході.

Тепер Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило, що Zello контролюється спецслужбами росії і закликало не користуватися додатком.

«До недавнього часу українці вважали Zello досить безпечним. Водночас спецслужбами нашої країни отримані незаперечні докази того, що російським окупантам вдалося отримати та накопичити значні обсяги актуальної технічної інформації про користувачів програми, що дозволило їм ідентифікувати користувачів вказаного сервісу. Завдяки такій ідентифікації додаток Zello став одним із каналів отримання розвідувальної інформації російськими спецслужбами», – йдеться у публікації.

Таким чином, Zello контролюється ворогом та використовується для пошуку та боротьби з українськими патріотами.

США визнали «Лабораторію Касперського» загрозою національній безпеці


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: