Новини Новини 21.03.2022 о 15:41 comment views icon

Уряд спростив вимоги до імпортерів — це дозволить швидше постачати українцям продукти

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Уряд спростив вимоги до маркування імпортних харчових продуктів під час воєнного стану, щоб максимально пришвидшити постачання українцям продуктів, яких вони найбільше потребують.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Спрощений режим для імпортерів харчової продукції

  • Постачальники харчової продукції можуть не вказувати інформацію про продукт державною мовою України. Натомість партія товару має обов’язково супроводжуватися даними українською мовою.
  • Маркування харчів та кормів, які пересилаються як гуманітарна допомога, можна здійснювати мовою імпортера.
  • Оператори ринку в разі закриття своїх підприємств можуть використовувати залишки упаковування або тари на інших потужностях, що виробляють аналогічні харчові продукти й корми.

Напередодні Уряд ухвалив рішення максимально спростити усі митні процедури та створити «найшвидшу митницю у світі». Жодних паперів на митниці. Без сплати ПДВ, мита та митних платежів одразу після прийняття та набрання чинності змін до митного та податкового кодексів. Оформлення вантажів буде проводитися за декларативним принципом.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: