Новини IT-бізнес 20.09.2023 о 08:50 comment views icon

Від DefenceTech до штучного інтелекту. В Україні створили перший каталог про українське ІТ — Incredible Tech

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Загалом в каталозі зібрали 96 продуктових ІТ-компаній та 31 успішний український ІТ-продукт — зокрема, український безпілотник Shark UAV, продукти від MacPaw, роботизований протез від Esper Bionics, антидронові та анти-БПЛА системи Piranha-Tech, застосунок Дія тощо.

Каталог буде корисним для інвесторів, спонсорів, донорів та всіх тих, кого цікавлять інноваційні українські продукти. У переліку розробок:

  • DefenceTech
  • E-commerce&Retail
  • Gaming
  • EdTech
  • FinTech&Insurtech
  • HR Tech
  • HealthTech
  • LegalTech
  • GovTech та ін.

«‎Ми б хотіли також показати, що Україна — це не лише війна, а й ще Батьківщина крутих ІТ-рішень для бізнесу і для людей. З допомогою цього каталогу ми хочемо, щоб весь світ дізнався — Україна створює круті, якісні ІТ-продукти, якими можуть користуватись великі корпорації, будь-який бізнес по всьому світу», — каже Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації.

До каталогу потрапили виключно українські компанії та ІТ-продукти, що мають українську реєстрацію, українця-засновника та офіс чи представництво в Україні. Відбір проводили незалежні експерти — представники Мінцифри, фаундери та СЕО tech-компаній, інвестори.

Від DefenceTech до штучного інтелекту. В Україні створили перший каталог про українське ІТ — Incredible Tech
Українські ІТ-фахівці забезпечують 7% експорту всієї країни. Ще 10 років тому ця частка не досягала навіть 0,5%.

Каталог презентують на масштабних міжнародних заходах у сфері ІТ, поширять серед міжнародних партнерів, дипломатичних установ та асоціацій. Він також буде активно використовуватись під час перемовин з потенційними інвесторами в країнах ЄС, США, Великої Британії, Японії тощо.

Від DefenceTech до штучного інтелекту. В Україні створили перший каталог про українське ІТ — Incredible Tech
З 2010 року IT-галузь стала другою за величиною експортною галуззю України.

Ознайомитися з Incredible Tech можна за посиланням.

Розробкою каталогу займались Мінцифри спільно з Асоціацією IT Ukraine, TopLead та генеральним партнером Ukrsibbank BNP Paribas Group.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: