Новини

Вийшов кінематографічний трейлер Hogwarts Legacy

Вийшов кінематографічний трейлер Hogwarts Legacy

Студія Avalanche Software опублікувала кінематографічний трейлер гри Hogwarts Legacy. Відео демонструє поштову сову, яку відправляють із дорученням доставити важливий лист.

Під час польоту сова кілька разів зустрічається з іншими учасниками повітряного руху, які переміщуються верхи на мітлі. Також у трейлері можна бачити повітряні затори зі свічок, що літають, літаючий фоліант, примарну людину, битву учнів з гігантськими павуками в лісових хащах, роботу системи ППО з чарівних паличок, що стріляють магічними променями та вогнедишного дракона.

Нагадаємо, гра Hogwarts Legacy розповідає про часи, що передували подіям книг про Гаррі Поттера. Вихід гри на PlayStation 5, Xbox Series X|S та ПК запланований на 10 лютого. Консолі PlayStation 4 та Xbox One отримають гру 4 квітня, а Nintendo Switch – 25 липня 2023 року.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Раніше розробники демонстрували 30- та 40-хвилинні ролики з демонстрацією геймплею Hogwarts Legacy. А днями було опубліковано оновлені системні вимоги гри, якій потрібно щонайменше 16 ГБ оперативної пам’яті.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: