Блоги
Games Day перша інформація про захід
0

Games Day перша інформація про захід

Ви чекали, ви на неї сподівалися. Найбільша ґеймерська подія України стартувала сьогодні у Києві. Games Day затягує у свої звабливі лабети все більше і більше людей. Ексклюзивні фото і відеоматеріали від PlayUAвже зараз. Читайте нас і не пропустіть найцікавішого.

В перші хвилини гри всі зацікавлені могли випробувати ґеймплеї таких очікуваних прем’єр, як Uncharted 3, Inseption, Royal Quest тощо. Але основною фішкою стала можливість випробувати у дії систему Moveна Sony Playstation 3і відчути новий рівень реалістичності у шутерах Resistace 3 і Killzone.

Games Day перша інформація про захід

Проте найбільшу увагу публіки привертають до себе не ґеймерські залізяки, а нестерпно звабливі дівчата у костюмах ігрових персонажів, які стали живою оздобою заходу. Матері фотографують з ними своїх синів, а дівчата своїх парубків.

Games Day перша інформація про захід

Офіційне відкриття трішки затримується, однак, незважаючи на це в приміщенні Київської Кібер-спорт Арені панує атмосфера всезагальної ейфорії і захвату від реального втілення віртуальних світів.

Games Day перша інформація про захід

Uncharted 3.На виставцві змогли оцінити забавку у славетному 3D, але, чесно кажучи, краще без нього, бо картинка тоді стає менш чіткою і глибина не дуже відчувається. Але однаково грається просто класно. Погравши в рівень з палаючим будинком, ну, просто не можеш не покохати цю гру. На цей раз розробники перевищили самі себе, браво!

Ще декілька скріншотів можна побачити на сайті:http://playua.in.ua/, а також скоро буде відео, та додаткова інформація.Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: