Новини

Apple оновила правила App Store та дозволила автосписання коштів при зростанні вартості підписки без згоди клієнта — за дотримання певних умов

Apple оновила правила App Store та дозволила автосписання коштів при зростанні вартості підписки без згоди клієнта — за дотримання певних умов

Apple оновила політику передплат, яка автоматично списуватиме гроші з картки при підвищенні вартості передплати, якщо вона не перевищує певних лімітів. До цього часу, якщо програма або сервіс, які працювали з платною підпискою, підвищували ціни, власник iPhone отримав повідомлення, щоб він прийняв або не прийняв таке підвищення.

Попри те, що така система дозволяла користувачам мати більший контроль над передплатами, компанія вважає, що ця система має недоліки. Наприклад, можливість втратити доступ до сервісу, якщо користувач забуде прийняти нові умови.

Оновлення політики дозволяє розробникам збільшити вартість передплати, щоб вона автоматично продовжувалася на всіх пристроях Apple, у яких вона є, за умови, що збільшення не перевищує $50 або не на 50% дорожче, ніж повна річна підписка. Для додатків з короткими термінами передплати умови для автоматичного продовження полягають у тому, що збільшення не повинно перевищувати $5 або 50% вартості.

Хоча продовження передплати буде здійснюватися автоматично, Apple буде повідомляти вас про завантаження різними способами: електронною поштою, за допомогою push-повідомлень або повідомлень у самій програмі.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

Однак може статися так, що користувач видаляє або проігнорує ці повідомлення, і наприкінці місяця, коли Apple стягує плату за передплати, з картки можуть списати більше, ніж зазвичай.

Всі ці зміни будуть застосовуватися як до iPhone, iPad, так і Mac, і, звичайно ж, користувач зможе отримати доступ до інформації про зміни в будь-який час, скасувати свою передплату і повторно активувати її стільки разів, скільки забажає.

В Украине стала доступна единая подписка ‌Apple One, но с оплатой в долларах (индивидуальная стоит $9,99 в месяц)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: