Новини Софт 30.10.2023 о 09:14 comment views icon

Apple визнала, що бездротові зарядки BMW псують iPhone 15

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Зарядка пошкоджувала чипи NFC у нових iPhone, які відповідають за функції Apple Pay та цифрові автомобільні ключі.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

За даними Macrumors, у внутрішній записці, надісланій авторизованим постачальникам послуг Apple, компанія підтвердила, що «невелика кількість» бездротових зарядних пристроїв, вбудованих у деякі моделі BMW і Toyota Supra, дійсно можуть «тимчасово вимкнути NFC-можливості» iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max.

Причина проблеми у повідомленнях не вказується, однак Apple вже готує оновлення, яке має її усунути. Враховуючи те, що лист надійшов через кілька годин після випуску iOS 17.1, схоже, що для цього використають наступне оновлення, наприклад iOS 17.1.1 або iOS 17.2.

Раніше деякі користувачі поскаржились у публікаціях на Reddit, спільноті підтримки Apple і на власних форумах MacRumors, що функції Apple Pay та цифрових автомобільних ключів переставали працювати після використання автомобільної бездротової зарядки BMW чи Toyota Supra, але досі Apple не розглядала ці заяви.

Apple визнала, що бездротові зарядні пристрої BMW псують iPhone 15

Нині компанія не рекомендує використовувати зарядки в авто, доки не надійде оновлення.

Офіційні коментарі жодна з трьох компаній не надавала, але BMW, здається, визнала проблему на початку місяця, коли обліковий запис BMW UK X відповів на скаргу:

«Зараз досліджуємо проблему спільно з Apple. Часових рамок не можемо назвати, однак очікуємо, що незабаром отримаємо оновлення‎».

Раніше Apple анонсувала окреме оновлення для власників iPhone 12 у Франції — щоб виправити проблему з надмірним радіовипромінюванням.

Курс QA .
Це хороший спосіб розвитку вашої кар'єри в IT-індустрії. Після проходження курсу Mate гарантує вам офер мрії.
Ознайомитись з курсом

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: