Новини Кіно 05.04.2024 о 13:01 comment views icon

«Аватар: Останній захисник» від Netflix отримає нових шоуранерів — Альберт Кім займеться серіалом про Персі Джексона на Disney+

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

«Аватар: Останній захисник» від Netflix отримає нових шоуранерів — Альберт Кім займеться серіалом про Персі Джексона на Disney+

Netflix призначив шоуранерами наступних двох сезонів «Аватара» Джаббара Райсані («Загублені в космосі») та Крістін Бойлан («Покерфейс») після того, як творець першого, Альберт Кім, оголосив про свій відхід.

Повідомляється, що Кім переходить до Disney+, де початково працюватиме над серіалом «Персі Джексон та олімпійці», а згодом розроблятиме нові проєкти.

Альберт Кім приєднався до «живої» адаптації «Аватара» від Netflix  ще у 2020 році — після несподіваного відходу співавторів оригінального мультсеріалу Nickelodeon Браяна Конієцко та Майкла Данте ДіМартіно через «творчі розбіжності».

Джаббар Райсані та Крістін Бойлан були задіяні в першому сезоні як виконавчі продюсери — до того ж Райсані зрежисував третій та четвертий епізоди.

На початку березня Netflix подовжив серіал «Аватар: Останній захисник» одразу на 2 та 3 сезони. За тиждень з моменту дебюту перший отримав 153,4 мільйона годин переглядів від 21,2 млн глядачів та перевершив попередню адаптацію Netflix — серіал про пригоди Манкі Д.Луффі та його друзів («Ван Піс» набрав 18,5 млн переглядів за перший тиждень).

Дія «Аватара» розгортається у світі, поділеному на чотири нації — Плем’я Води, Королівство Землі, Народ Вогню та Повітряні Кочівники — які колись жили в гармонії, а Аватар, володар усіх чотирьох стихій, зберігав мир між ними. Однак все змінилося, коли Нація Вогню напала на Повітряних Кочівників, зробивши перший крок до завоювання світу. Молодий маг повітря Аанг (Гордон Корм’є) прокидається, щоб разом із новими друзями Соккою (Єн Ослі) і Катарою (Кіавентійо) врятувати світ і дати відсіч Володарю Вогню Озаю (Деніел Де Кім).

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Рецензія на серіал «Аватар: Останній захисник» / Avatar: The Last Airbender


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: