Новини

«Чорний Адам» із Двейном Джонсоном зібрав $140 млн за перший вікенд — це найкращий дебют за всю кар’єру «Скелі» без врахування «Форсажу»

«Чорний Адам» із Двейном Джонсоном зібрав $140 млн за перший вікенд — це найкращий дебют за всю кар’єру «Скелі» без врахування «Форсажу»

Під час дебютного вікенду фільм «Чорний Адам» зміг зібрати в прокаті на домашньому ринку $67 млн, а на 76 міжнародних ринках – ще $73 млн. Таким чином, загальні касові збори склали $140 млн. Фільм опинився на перших місцях зборів на багатьох ринках. У IMAX «Чорний Адам» зібрав $10,8 млн у всьому світі. Таким чином, кінострічка стала найкращим дебютом за всю кар’єру «Скелі» без врахування фільмів із серії «Форсаж».

Попри те, що критики досить прохолодно поставилися до «Чорного Адама», глядачі виявилися прихильнішими, особливо сімейна аудиторія. Рейтинг схвалення фільму на сайті-агрегаторі Rotten Tomatoes досягає значних 90%, що є найкращим показником для фільму DC за останнє десятиліття.

«Чорний Адам» особливо добре зарекомендував себе на ринках, де високою популярністю користуються творіння DC, включаючи Латинську Америку і деякі частини Південно-Східної Азії.

У «Чорного Адама» попереду ще два безхмарні вікенди, перш ніж у прокат вийде ще один супергеройський фільм «Чорна пантера: Ваканда назавжди».

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Рецензія на фільм «Чорний Адам» / Black Adam

Джерело: deadline


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: