Новини Новини 20.04.2023 о 11:53

Допоможемо купити авто швидкої допомоги для військових на нулі

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-kopyya-96x96.png

До нас в редакцію надійшов запит на допомогу від військової частини А 7278, які боронять нашу країну на Запорізькому напрямку. Військовим медикам необхідна карета швидкої допомоги. Збір проводиться разом з волонтером Сергієм Севідовим.

Курс Англійської
Ваш викладач англійської нудний? Вивчайте мову із задоволенням. Підберемо викладача, який також любить Marvel, а не DC
Мені потрібен найкращий

Sergii

Сергій з першого дня війни зі своєї ініціативи створив онлайн групу, щоб шукати людей, які потребують евакуації з гарячих точок. За менше ніж тиждень група налічувала понад 2 000 людей. Команда Сергія евакуювала людей з Бучі, Ірпеня, Харкова та Києва, і за перші місяці повномасштабної війни врятувала понад 10-11 тисяч життів.
Сергій почув про гостру нестачу карет швидких допомог на фронті, та з цього дня почав перевозити авто на фронт для військових.
Зі слів Сергія : “У нас в країні величезна проблема зі швидкими, оскільки такий вид транспорту для ворога в пріоритеті. Авто часто потрапляє під обстріли, його вистачає ненадовго”.

Загалом команда вже придбала та доставила до України три карети швидкої допомоги. Ці автівки кожен день рятують життя військових під Бахмутом та на Запорізькому напрямку.

Наша мета — зібрати 405 000 грн на карету швидкої допомоги, яку доставлять на Запорізький напрямок. Кожне авто закупається в Англії, волонтер затверджує що це виходить в два рази дешевше ніж купляти у інших країнах.

Допомогти та надіслати донат: 

  1. Посилання на банку.
  2. Номер картки банки – 5375 4112 0507 3468

Дякуємо за вашу підтримку та допомогу. Зі свого боку зобов’язуємося уважно відстежувати хід збору коштів та обов’язково відзвітуємо після досягнення цілі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: