Новини IT-бізнес 21.10.2023 о 08:30 comment views icon

Дженсен Хуанг не заснував би NVIDIA, якби знав, як важко буде: «Ніхто притомний цього б не зробив»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Дженсен Хуанг не заснував би NVIDIA, якби знав, як важко буде: «Ніхто притомний цього б не зробив»

Дженсен Хуанг перетворив NVIDIA на мегапотужну та заможну компанію, але якби йому довелося зробити це знову, він би не став. Про це він розповів у технічному подкасті Acquired цього тижня.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

«У той час, якби ми усвідомили біль та страждання, а також те, наскільки вразливими ми будемо почуватися, виклики, які прийшлося витримати, збентеження та сором, список усіх речей, які підуть не так, я не думаю, що хтось створив би компанію. Ніхто у здоровому глузді цього не зробив би».

Хуанг сказав, що для підприємців насправді корисно недооцінювати те, наскільки складним може стати відкриття бізнесу.

NVIDIA Дженсен Хуанг

«Це свого роду суперсила підприємців. Вони не знають, наскільки це важко, вони лише запитують себе: «Наскільки важко це може бути?» … Ви маєте змусити себе повірити, що це не так вже й важко, тому що це набагато важче, ніж ви думаєте. І тому, якщо я візьму всі свої знання зараз і повернуся назад і мав би витримати всю цю подорож знову, я думаю, що це було б занадто. Це просто занадто».

Хоча подорож була складною, для Хуанга все склалося досить добре. Бізнес NVIDIA процвітає завдяки гонитві озброєнь ШІ. Боротьба за чипи, які забезпечують обчислювальну потужність для великих мовних моделей штучного інтелекту, привела NVIDIA до ексклюзивного клубу компаній з ринковою капіталізацією на трильйони доларів, до таких важковаговиків, як Amazon, Microsoft та Apple.

У щорічному списку Forbes 400 найбагатших американців CEO NVIDIA мав найбільший приріст власного капіталу у відсотках та вперше потрапив у Топ 20. За даними Forbes, його статок оцінюється у $37,3 млрд. Сам Дженсен Хуанг та його куртка стали культовими символами, хоч і з неоднозначним відношенням.

Дженсен Хуанг планує очолювати NVIDIA до 90 років — а потім ще 3-4 десятиліття працюватиме «як робот»

Джерело: Insider

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: