Новини

Hearty – додаток з ідеями проведення часу з дітьми та турботи про їхній емоційний стан під час війни

Hearty – додаток з ідеями проведення часу з дітьми та турботи про їхній емоційний стан під час війни

Під час війни дорослі часто зайняті питаннями виживання, регулярним переглядом новин, а діти стають особливо вразливими. Часто у батьків не залишається часу, сил чи ідей спільного проведення часу з дітьми. І якщо час і сили дорослим потрібно шукати самостійно, то допомогти з ідеями може додаток Hearty.

Hearty – це додаток з ідеями для проведення часу з дітьми 4-10 років. У додатку є добірки ігор, спільних занять, темами для розмов з дітьми, а в останньому оновленні ще з’явилися й аудіокниги. Активності підібрані таким чином, щоб легко і весело можна було провести час з дітьми вдома, на вулиці або в дорозі. Ці ідеї можуть бути особливо корисними у випадках, коли сім’ї змушені ховатися у сховищах під час повітряної тривоги.

Як зазначають розробники, всі заходи ретельно підібрані і більшість із них можуть використовуватися без будь-якої підготовки. Щоб усе було зрозуміло, підготовлено відеоінструкції. Спеціально підібрані теми для розмов та питання допоможуть батькам дізнатися щось нове про свою дитину – важливі моменти дня, інтереси, почуття, думки тощо. Розробники мають намір щотижня додавати нові активності, щоб підтримувати інтерес дітей. Зазначається, що чим частіше користувачі працюють із додатком, тим більш точні рекомендації воно надаватиме.

Додаток Hearty розповсюджується безплатно. Він доступний для платформ Android та iOS.

Курс
Frontend
Опануйте HTML, CSS та JavaScript і отримайте роботу мрії
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend

В українському додатку BetterMe: Mental Health з’явився новий розділ для психологічної допомоги дітям під час війни


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: