Новини

iFixit пошкодили дисплей Apple Watch Ultra при спробі розібрати смарт-годинник

iFixit пошкодили дисплей Apple Watch Ultra при спробі розібрати смарт-годинник

Фахівці iFixit отримали у свої руки нову модель розумного годинника Apple Watch Ultra і влаштували традиційне розбирання пристрою на окремі компоненти.

У процесі розбирання годинника експерти iFixit виявили деякі проблемні місця в Apple Watch Ultra не тільки щодо їх ремонтопридатності, але і з точки зору довговічності. Піднятий край Ultra, призначений для захисту екрана, насправді захищає тільки від бічних ударів. Будь-яке фронтальне зіткнення з екраном, як і раніше, може вимагати його заміни.

Эксперты iFixit сломали дисплей при попытке разобрать умные часы Apple Watch Ultra

Задня панель кріпиться за допомогою гвинтів та невеликої кількості клею. Але щоб дістатися батареї та інших компонентів, потрібно приступати до розбирання з фронтальної панелі та знімати екран. Це трудомісткий і складний процес, оскільки навіть після нагрівання пристрою спроба відокремити дисплей від корпусу призвела до зламу екрана.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Крім того, при знятті керамічної задньої пластини годинника відбувається руйнування прокладки, що забезпечує водонепроникність пристрою. А її заміна виглядає нелегким завданням.

У iFixit відзначають точну інженерію та увагу, які були вкладені у розробку конструкції Apple Watch Ultra. Усього для кріплення компонентів у годиннику використовується 32 гвинти. І ще потенційних покупців може порадувати інформація про майже вдвічі збільшену місткість батареї у новинці порівняно з Apple Watch Series 8 – 2,1 Втгод проти 1,19 Втгод. Головне, щоб її не довелося міняти.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: