Новини

Ілон Маск звільнив 15% працівників команд з модерації контенту у Twitter  — це викликає занепокоєння напередодні проміжних виборів у США

Ілон Маск звільнив 15% працівників команд з модерації контенту у Twitter  — це викликає занепокоєння напередодні проміжних виборів у США

Ілон Маск підтвердив очікування ЗМІ щодо масових звільнень у Twitter  — майже 50% персоналу вже попрощалися з компанією (їх проінформували про звільнення електронною поштою). Та найбільші скорочення торкнулися команд з довіри та безпеки Twitter — що виглядає досить тривожно напередодні проміжних виборів у США.

Утім, керівник відділу безпеки та доброчесності компанії Йоель Рот зазначив, що “основні можливості модерації” компанії все ще діють.

Минулого тижня компанія обмежила доступ до деяких внутрішніх інструментів з “міркувань безпеки” — точний час не вказано, але це приблизно збігається з моментом, коли Ілон Маск очолив компанію.

Щоденний обсяг дій з модерації залишився “стабільним” сказав Рот, хоча підтвердив це твердження лише розпливчастою діаграмою, яка показує кількість твітів, які “щодня переглядалися та до яких вживалися заходи”. 

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Маск у п’ятницю ввечері, написав: “цього тижня ми справді бачили, як ворожі висловлювання іноді знижувались в порівнянні з попередніми нормами”.

Однак, за словами Рота, Twitter довелося “змінити пріоритети деяких робочих процесів” – наприклад прибрати запити на відновлення паролів та “деякі” апеляції щодо призупинення дії акаунтів. Twitter “працює над тим, щоб повернути їх у мережу найближчими днями”.

Модерація в Twitter викликала занепокоєння напередодні проміжних виборів у США, які відбудуться вже наступного тижня. Але Рот зазначає, що чесність виборів залишається “пріоритетом”.

Маск, який минулого тижня заявив, що Twitter створить спеціальну “раду з модерації контенту”, також підкреслив, що компанія все ще зосереджується на модерації.

 “Знову ж таки, щоб бути винятково зрозумілим, сувора прихильність Twitter модерації контенту залишається абсолютно незмінною”, — написав він у п’ятницю в Twitter.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: