Новини Кіно 01.03.2023 о 19:48 comment views icon

На Disney+ стартував третій сезон «Мандалорця» — не забули й персонаж Джини Карано, яка покинула шоу зі скандалом

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

На Disney+ дебютував третій сезон «Мандалорця» — серіалу у жанрі космічної опери, який є складовою всесвіту «Зоряних війн». У першому епізоді сценаристи одним реченням все ж таки пояснили, куди поділася Кара Дюн та чому персонажа більше немає серед основних гравців серіалу.

Колишня учасниця повстання та солдат-найманець Кара Дюн, роль якої до скандального звільнення Lucasfilm виконувала Джина Карано, востаннє з’явилась перед глядачами, коли Люк Скайвокер вторгся на корабель Моффа Ґідеона, щоб врятувати Ґроґy. Кара з компанією взяла Ґідеона під варту, і власне цим закінчились її пригоди.

У дебютному епізоді 3-го сезону серіалу «Мандалорець» пояснюють, що сталося з Карою Дюн

 

В третьому сезоні  Ґріф Карґа згадує про Кару одним реченням — каже, що вона «була завербована спецпідрозділом» і нині допомагає Новій Республіці підтримувати мир у галактиці».

«Кара зіграла велику роль і надалі залишається важливою частиною світу. Тож проблему треба було вирішити й сценарист Джон Фавро знайшов час, щоб подумати над цим. Разом з тим у центрі шоу Дін Джарін та Ґроґy, тож в решті-решт просто треба було узгодити ситуацію навколо них», — сказав режисер Рік Фамуїва.

Онлайн-курс "Project Manager" від Laba.
Станьте проджектом, що вміє передбачати ризики наперед і доводити проєкт до результату, який хочуть замовники. Поділиться досвідом Павло Харіков, former Head of PMO в Kyivstar.
Програма курсу і реєстрація

 

Джина Карано
Джина Карано

Ексзірку MMA, акторку Джину Карано, яка досить непогано впоралась з роллю Кари Дюн, звільнили у 2021 році через суперечливі заяви в соцмережах та трансфобні жарти. Також Карано якось порівняла політичну ситуацію в США та критику в адресу республіканців з єврейськими погромами у нацистській Німеччині. В Lucasfilm припинили будь-яку співпрацю з акторкою, назвавши її поведінку «огидною та неприйнятною».

Наступна серія «Мандалорця» вийде в ефір вже 8 березня. Всього для сезону відзняли 8 епізодів. 

Офіційний трейлер 3-го сезону серіалу «Мандалорець»

Джерело: gamesradar


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: