Новини Новини 16.05.2022 о 17:21

Netflix має новий план щодо покращення сервісу: трансляція прямих ефірів та голосування

Максим Григор'єв

Автор новин

Гігант потокового мовлення втратив значну частину користувачів та вже вивчає нові бізнес-моделі, щоб відновити свою клієнтську базу. Вже відомо, що компанія має намір запустити тариф із підтримкою реклами, який буде дешевшим. А тепер Netflix хоче розпочати потокове мовлення живого контенту.

Ідея не нова, оскільки Disney+ пропонував пряму трансляцію церемонії вручення премії «Оскар» через свою платформу. Але ідея Netflix полягає в тому, щоб піти на крок далі та запропонувати всі види такого контенту.

Як випливає з публікації Deadline, Netflix планує пропонувати прямі трансляції, щоб розширити можливості використання платформи. Компанія може проводити зустрічі у прямому ефірі, наприклад, возз’єднання героїв серіалу чи навіть живу участь у реаліті-шоу, де можна буде голосувати.

Ще одна ідея компанії – пропонувати живі комедійні програми. Раніше цього року платформа на запит запустила Netflix Is a Joke Fest – фестиваль комедії у прямому ефірі, в якому взяли участь понад 130 популярних коміків, включаючи Алі Вонга, Білла Берра, Джеррі Сайнфелда, Джона Мулейні та інших. Тепер компанія, можливо, планує пропонувати такий контент у прямому ефірі.

Ідея дуже непогана, і Netflix зможе розширити спектр запропонованих послуг. З одного боку, крім величезного каталогу фільмів, серіалів та іншого контенту, доступного в його каталозі, глядачі зможуть отримати й інші можливості. Наприклад, Netflix пропонує велику кількість відеоігор через свою мобільну платформу.

Ці ігри безплатні та не містять реклами, що слід брати до уваги. І тепер, оскільки компанія планує пропонувати різноманітний живий контент, вона може залучити велику кількість користувачів.

Реаліті-шоу стали успішними на платформі, тому хочуть розширити можливості взаємодії з цим продуктом. Отже, одним із пріоритетів компанії буде пропозиція додаткових переваг, таких як, наприклад, можливість проголосувати за виключення учасника.

Netflix анонсував літні прем’єри та приберіг немало гучних релізів на осінь


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: