Новини Новини 16.05.2022 о 18:42

Netflix розпочав кастинг акторів для шостого сезону Black Mirror / «Чорне дзеркало»

Максим Григор'єв

Автор новин

Як повідомляє Variety, 6-й сезон «Чорного дзеркала» вже знаходиться у розробці на Netflix, і зараз йде кастинг головних акторів нових історій.

Джерело, близьке до виробництва, повідомило виданню, що новий сезон «Чорного дзеркала» матиме більш кінематографічний розмах, тому можна припустити, що епізоди матимуть тривалість, аналогічну тій, що була у минулих сезонах, від години до півтори.

Майже через три роки після запуску п’ятого сезону майбутнє «Чорного дзеркала» було дещо невизначеним. У січні 2020 року творець Чарлі Брукер та його партнерка Аннабель Джонс залишили продюсерську компанію House of Tomorrow, яка співпрацювала з Endemol Shine Group, яка мала права на серіал. Потім права перейшли до Banijay Group влітку 2020 року, що завадило Брукеру та Джонс знімати нові серії для Netflix. І, схоже, угода між стрімінговим сервісом і Banijay Rights відбулася і шоу дали «зелене світло».

Зараз невідомі подробиці про шостий сезон «Чорного дзеркала», у тому числі – з яких серій він складатиметься. У третьому та четвертому сезонах було по шість епізодів, а перший та п’ятий  мали лише три.

Интерактивный фильм Black Mirror: Bandersnatch / «Чёрное зеркало: Брандашмыг» от Netflix


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: