Новини Кіно 03.04.2023 о 11:12

Нік Ф’юрі повертається для «останнього бою» у новому трейлері серіалу «Таємне вторгнення»

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Marvel Studios показала новий трейлер серіалу «Таємне вторгнення», в якому Нік Ф’юрі повертається на Землю для «останнього бою» проти нової загрози всьому світу.

Курс Англійської.
Ваш викладач англійської нудний? Вивчайте мову із задоволенням. Підберемо викладача, який також любить Marvel, а не DC .
Мені потрібен найкращий

«Таємне вторгнення» стане першим серіалом П’ятої фази кінематографічного всесвіту Marvel. За сюжетом, Ф’юрі дізнається про таємне вторгнення на Землю фракції Скруллів, здатних змінювати свою форму і приймати образ будь-якої людини. У результаті змови у різні сфери життя людей Землі впроваджені подвійні агенти. І тепер Ф’юрі змушений знайти старих союзників, включаючи Еверетта Росса, Марію Хілл та Скрулла Талоса, щоб запобігти неминучому вторгненню Скруллів і врятувати людство.

У трейлері показано кілька моментів, які зацікавлять шанувальників КВМ. Трейлер починається з того, Талос каже Ф’юрі, що відколи він пішов у космос, все стало набагато гірше. Також можна бачити Г’айа – «дитину-біженця» (і за сумісництвом дочку Талоса) у виконанні Емілії Кларк. Вона обурюється Ф’юрі, який не виконав дані раніше обіцянки. Хоча в трейлері показані деякі добре знайомі персонажі, Месників у серіалі не буде, оскільки Нік Ф’юрі каже, що на цій війні він повинен боротися поодинці.

Серіал «Таємне вторгнення» почне виходити на Disney+ 21 червня 2023 року.

Джерело: ign


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: