Новини Новини 30.11.2022 о 11:25 comment views icon

Новий трейлер мультфільму за Super Mario Bros. — у ньому вперше показали Принцесу Піч та Донкі Конга

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Через місяць після того, як Nintendo представила перший трейлер анімаційного фільму про Маріо, опублікували ще одне відео — цього разу даючи фанатам можливість вперше поглянути на принцесу Піч та горилу Донкі Конга.

Трейлер

Бойовик-комедія, знятий Аароном Горватом і Майклом Джеленіком, є першим анімаційним фільмом, заснованим на надзвичайно популярній відеогрі Nintendo. У фільмі, написаному сценаристом Меттью Фогелем, представлений зірковий ансамбль акторів, у тому числі Кріс Пратт, Сет Роґен, Джек Блек, Аня Тейлор-Джой, Кіген-Майкл Кі та Чарлі Дей. Над мультфільмом спільно з Nintendo працювала студія Illumination, яка подарувала нам такі мультиплікаційні шедеври як “Нікчемний я”, “Міньйони” та “Секрети домашніх тварин”.

У новому трейлері, випущеному у вівторок, показано, як Маріо (озвучений Праттом) виходить на арену, де намагається впоратися з Донкі Конгом (Роґен) — вигаданою горилою з ігрового всесвіту Nintendo (вперше Донкі Конг з’явився в популярній однойменній грі 1981 року).

Принцеса Піч і Донкі Конг з’явились в другому трейлері мультфільму “Супербрати Маріо”

У ще одній сцені Луїджі (Дей) погрожує головному ворогу братів Боузеру (Блек). У трейлері продовжується подорож Маріо з перешкодами Грибним Світом та Райдужною дорогою, на шляху до звільнення принцеси Піч (озвучена Тейлор-Джой).

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Принцеса Піч і Донкі Конг з’явились в другому трейлері мультфільму “Супербрати Маріо”

“Давай, Маріо. Наша велика пригода починається зараз”, — каже милий людиноподібний гриб Тоад (озвучений Кі) у трейлері, і Маріо прислухається до нього. 

Консольна гра Super Mario Bros. була створена компанією Nintendo в 1985 році на основі аркадної гри Mario Bros. Гра також надихнула на створення кількох сиквелів ігор, телевізійного мультфільму та фільму в 1993 році (його часто називають однією з найгірших кіноадаптацій відеоігор — 3,8 бала з 10 на IMDb), а тепер і анімаційного мультфільму.

Спочатку адаптацію планувалося випустити на великі екрани 21 грудня 2022 року, наразі прем’єра запланована на 7 квітня 2023 року у видавництві Universal Pictures.

Кріс Пратт у ролі Маріо — Nintendo показала перший трейлер мультфільму за Super Mario Bros.

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Джерело: The Hollywood Reporter


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: