Новини Софт 04.05.2023 о 13:26

NVIDIA — далеко не тільки відеокарти, 80% всього часу у компанії займає софт

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

NVIDIA — далеко не тільки відеокарти, 80% всього часу у компанії займає софт

На конференції Future Computer представник NVIDIA заявив, що компанія приділяє більшу частину часу розробці програмного забезпечення, а не «заліза». Директор компанії з корпоративних обчислень Манувір Дас стверджує: «У NVIDIA ми витрачаємо 20% нашого часу на обладнання та 80% – на програмне забезпечення».

Курс Мікросервісна архітектура.
Опануєте головні принципи розробки мікросервісної архітектури та навчиться проєктувати незалежні сервіси.
Отримати інформацію про курс

Не знаючи «кухні» компанії, таке співвідношення важко собі уявити. Окрім регулярного випуску нових поколінь відеокарт для ігор, NVIDIA виробляє професійні адаптери для роботи з графікою, а також обладнання для суперкомп’ютерів та дата-центрів. Нещодавно компанія випустила лінійку апаратних засобів для роботи зі штучним інтелектом.

NVIDIA представила апаратні прискорювачі для ChatGPT

Робота NVIDIA над програмним забезпеченням також не прихована від звичайних користувачів. З кожним новим поколінням відеокарт компанія представляє нові технології рендерингу графіки. За останні роки власники відеокарт отримали RTX, три покоління DLSS, RTX Video Super Resolution та інші просунуті технології. Нещодавно розробники отримали інструмент RTX Remix, що дозволяє додавати трасування шляхів та інші ефекти у старі ігри з підтримкою DirectX 8 та DirectX 9.

RTX Video Super Resolution

Зараз компанія активно працює над ПЗ, що використовує ШІ. Технологія NVIDIA Broadcast спрямовує погляд співрозмовника на користувача незалежно від його фактичного спрямування. NVIDIA Video LDM створює відео за текстовим описом. Платформа NVIDIA Omniverse допоможе моделювати клімат та вирішувати інші складні завдання.

NVIDIA представила Video LDM

Для розробки графічних та обчислювальних процесорів необхідно розуміти, як вони працюватимуть з програмами. Ідеальне поєднання – спільна розробка та взаємна оптимізація «харда» та «софту». Саме цим і займається NVIDIA, насамперед визначаючи завдання та методи їхньої реалізації, а потім створюючи для них апаратні засоби. Говорячи словами Манувіра Даса: «Ми постійно працюємо над алгоритмами, щоб зрозуміти, що може і що не може наше обладнання».

Курс
PHOTOGRAPHY
Навчайтеся мистецтву фотографії та створюйте незабутні фото для своїх проєктів!
Вивчити курс!
pic

Нове ПЗ NVIDIA cuLitho дозволяє у 40 разів прискорити розробку чипів та знизити енергоспоживання цього процесу у 9 разів

Джерело: PC Gamer


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: