Новини

Rolls-Royce анонсувала свій перший електромобіль Spectre із запасом ходу до 418 км та ціною близько $400 тис.

Rolls-Royce анонсувала свій перший електромобіль Spectre із запасом ходу до 418 км та ціною близько $400 тис.

Компанія Rolls-Royce розкрила інформацію про свій перший електромобіль Spectre модельного ряду 2024 року. Це ультрарозкішне купе із запасом ходу близько 260 миль (близько 418 км) та ціною, здатною здивувати навіть заможних автовласників.

У плані дизайну Spectre мало чим відрізняється від інших розкішних купе від Rolls-Royce. Автомобіль має довгий капот, похилу лінію даху, двері без стійок. Однак багато унікальних рішень приховано всередині з огляду на живлення силової установки від батареї.

Поки автовиробник не поспішає ділитися докладними характеристиками Rolls-Royce Spectre (вони все ще «уточнюються»), а більше зосередився на демонстрації дизайну. Відомо лише, що електромобіль отримає силову установку потужністю 577 кінських сил і зможе розганятися до 60 миль на годину (близько 95,6 км/год) за 4,4 секунди. Запас ходу становитиме «до» 260 миль (близько 418 км). Дводверне чотиримісне купе матиме довжину 214,6 дюйма (545,1 см), ширину 81,8 дюйма (207,8 см) та колісну базу 126,4 дюйма (321,1 см). Автомобіль отримає підвіску Planar Suspension, що комбінує апаратні та програмні рішення для точного та плавного керування.

Spectre стане першим дводверним купе Rolls-Royce з 23-дюймовими колесами за понад 100 років. Передня частина автомобіля увінчана «найширшими ґратами радіатора, будь-коли дарованими Rolls-Royce». У першому електромобілі компанії реалізовано багато цікавих елементів освітлення, у тому числі 22 світлодіоди в решітці радіатора та ряд освітлювальних приладів, вбудованих у двері та обшивку стелі автомобіля.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Ціна Rolls-Royce Spectre також не розголошується, хоча відомо, що вона буде в діапазоні між Cullinan (ціна починається від $327,75 тис.) і Phantom ($458 тис.). Електромобіль почне постачатись замовникам наприкінці 2023 року.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: