Новини Кіно 04.04.2023 о 14:53

Sony показала новий трейлер наступного фільму «Людина-павук: Крізь всесвіт» (Spider-Man: Across the Spider-Verse) – з 1 червня у кінотеатрах України

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Sony представила новий трейлер наступного анімаційного фільму “Людина-павук: Крізь всесвіт”, продовження стрічки 2018 року. У ньому десятки Людей-павуків вивільняються, коли Майлз Моралес (озвучений Шаміком Муром) потрапляє у Spider-Verse – мультивсесвіт, який з’єднує кожного з них між собою.

Курс DATA ANALYST.
Ставайте дата аналітоком з нуля, всього за 4 місяці!
Більше про курс

Люди-павуки об’єднують свої сили для стримування погроз, які можуть порушити порядок речей у кожному з всесвітів – з ними Майлза знайомить Гвен Стейсі. Їхні сили піддає випробуванню антагоніст Спот, який створить портали у просторі та між всесвітами.

Людина-павук: Крізь всесвіт «Человек-паук: Через вселенные» (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

Спот – не єдиний супротивник в Across the Spider-Verse. Новий трейлер демонструє, як у другій своїй пригоді Майлз Моралес бореться з Силою павуків. Ця команда Людей-Павуків керує мультивсесвітами, але їхні методи не завжди героїчні. У протистоянні їм Майлз відстоюватиме принципи, в які він вірить, спровокувавши війну між двома фракціями.

«Человек-паук: Через вселенные» (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

Трейлер показує Мігеля О’Хару, також відомого як Людина-павук 2099 (озвучує Оскар Айзек). Ця Людина-павук з майбутнього зазнала важких втрат, які перетворили його на прагматичного та жорстокого лиходія. Він вважає, що ціль виправдовує засоби, що робить його сильним противником.

Людина-павук: Крізь всесвіт «Человек-паук: Через вселенные» (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

У трейлері показано безліч Людей-павуків із фільмів, коміксів, відеоігор та мультсеріалів. Схоже, що автори нового фільму хочуть вшанувати кожне втілення Людини-павука. Сюжет сиквелу представляє ідеальну можливість поєднати всіх цих персонажів у єдиному дійстві.

Курс Мікросервісна архітектура.
Опануєте головні принципи розробки мікросервісної архітектури та навчиться проєктувати незалежні сервіси.
Отримати інформацію про курс

Людина-павук: Крізь всесвіт «Человек-паук: Через вселенные» (Spider-Man: Across the Spider-Verse)

Режисерами фільму стали Хоакім Дос Сантос, Джастін К. Томпсон та Кемп Пауерс. У кінотеатрах України нова «Людина-павук: Через всесвіт» дебютує 1 червня 2023 року. Фільм стане першою із двох частин сиквелу, продовження очікується 29 березня 2024 року.

Перший трейлер анімаційного фільму «Людина-павук: Навколо всесвіту 2» — строкатий світ мультивсесвіту, нові лиходії та камео Стена Лі

Джерело: Collider, The Hollywood Reporter

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: