Новини

У США відновилися розмови про заборону TikTok на тлі угоди щодо продовження його роботи в країні – до Сенату вже внесено заборонний законопроект

У США відновилися розмови про заборону TikTok на тлі угоди щодо продовження його роботи в країні – до Сенату вже внесено заборонний законопроект

Популярний сервіс TikTok знову піддався критиці з боку американських політиків через заяви про те, що китайці використовують його для стеження за користувачами в США. Двопартійне попередження пролунало у той момент, коли адміністрація Байдена розглядає можливість угоди, яка дозволить застосуванню продовжити роботу в Сполучених Штатах.

Голова сенатського комітету з розвідки Марк Уорнер попередив про небезпеку TikTok, який має понад 138 мільйонів активних користувачів у США, назвавши його «величезною загрозою». Демократ із Вірджинії підтримав кроки Дональда Трампа щодо заборони застосування у 2020 році. Колишній президент підписав указ про заборону TikTok та WeChat у США, але Байден відкликав указ у червні. Новий указ Байдена наказував Міністерству торгівлі перевіряти додатки, пов’язані з іноземними супротивниками.

«Ну, я думаю, що Дональд Трамп мав рацію», — сказав Уорнер Шеннону Бріму у недільному ефірі Fox News. «Тому, якщо ви є батьком, і у вас є дитина в TikTok, я був би дуже, дуже стурбований. Всі дані, які ваша дитина вводить та отримує, зберігаються десь у Пекіні».

Республіканець з Арканзасу Том Коттон був настільки ж категоричним:

«Це не тільки контент, який ви завантажуєте в TikTok, але й усі дані на вашому телефоні, інші додатки, вся ваша особиста інформація, навіть зображення обличчя, навіть те, куди ваші очі дивляться на вашому телефоні», — сказав він, додавши, що TikTok — «Одна з наймасштабніших програм спостереження, створених будь-коли, особливо [стежить] за молодими людьми Америки».

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Останнім часом все частіше лунають заклики до жорсткіших дій проти TikTok. Раніше цього місяця комісар FCC Брендан Карр заявив, що необхідно введення національної заборони на використання програми в Apple Store і Google Play. Він сказав, що дуже мало впевненості у здатності компанії правильно обробляти дані користувачів у США.

Сенатор-республіканець Марко Рубіо від Флориди та представник Вісконсіна Майк Галлахер заявили, що вносять закон, який забороняє використання TikTok у США. Директор ФБР Крістофер Рей також попередив комісію щодо доступу уряду Китаю до даних користувачів.

Адміністрація Байдена все ще розглядає пропозицію, яка дозволить TikTok продовжити роботу у США. Воно повинно включати маршрутизацію трафіку з США через сервери, підтримувані Oracle, які також перевірятимуть алгоритми програми. Крім того, TikTok стверджує, що працює над проектом, який ізолює дані американських користувачів, щоб їх могли переглядати лише співробітники у США.

TikTok відстежує навіть користувачів, які ніколи не користувалися соцмережою — їхні дані на сторонніх сайтах збирають за допомогою спеціальних маркерів

Джерело: TechSpot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: