Новини

Засновник AB Games та гендиректор HumanBehaviors.ai створили компанію UAV Defense Robotics. Вона вироблятиме дронів для ЗСУ

Засновник AB Games та гендиректор HumanBehaviors.ai створили компанію UAV Defense Robotics. Вона вироблятиме дронів для ЗСУ

Засновник AB Games Антон Большаков разом з інженером, головним виконавчим директором та засновником HumanBehaviors.ai Євгеном Рвачовим створили спільну компанію під назвою UAV Defense Robotics. Вона займеться розробкою та виробництвом дронів для українських військових.

«Починаю виробництво дронів із Євгеном Рвачовим. Збираємо та розширюємо команду. Є вакансія Hardware/Firmware Engineer. За рекомендацією людини назвемо бойовий дрон, який палитиме орків», — написав Большаков у себе у Facebook.

Претендентам писати сюди: [email protected]

У розробці є три моделі дронів — розвідник, вантажний (бойовий) і камікадзе. За розрахунками, собівартість бойового дрона складе приблизно 150 тисяч грн, а камікадзе коштуватиме близько 500 доларів. Виробництво планують налагодити у Києві, а прототипи вже тестують разом з бойовими загонами з Харкова. Для них і зберуть перші 10-20 апаратів кожного виду.

«Коли за відгуками хлопців налагодимо софт і хард — розгортатимемо виробництво більш масове. Плануємо постукати з готовим продуктом до Міноборони, створити команду збирачів, навчання військових пілотів і робити стільки, скільки зможемо», — розповів Большаков виданню GameDev DOU.

Війна дронів: чому українські військові стали заручниками китайських квадрокоптерів


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: