Дописи 05.10.2023 о 14:23 comment views icon

Ноутбук чи ПК, ось в чому питання

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/10/61e3ba0ee558531d515c6f401a22d7ec-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/10/61e3ba0ee558531d515c6f401a22d7ec-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/10/61e3ba0ee558531d515c6f401a22d7ec-150x150.jpg

Нявка

автор

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

Вітання всім!

Одразу повідомлю, що з технікою спілкуюсь на “Ви” і пошепки, тому незрозумілих слів і наборів цифр в цій статті ви не побачите. Але що ж робити, якщо вибір таки став, а людини, яка зробить його за вас, поруч немає? Що ж, тоді вітаю в світі своєї суб’єктивної думки.

Почнемо з того, що вибір техніки в сучасному світі сягнув такого різноманіття, що для оцінки переваг і недоліків кожного окремого об’єкту знадобиться надто багато часу, якого сучасна людина просто не має. Для чого ж взагалі потрібно стільки всього? Для душі. І все. А даліНоутбук чи ПК, ось в чому питання вже відштовхуватись власне від побажань душі. Просить грошей? Обирайте набір, який буде оптимізувати процес їх здобування. Просить тихого відпочинку з розбиванням клавіатури у випадку програшу в грі? Обирайте щось, що не так шкода. Загалом, скільки людей, стільки думок. Як то кажуть, не нам судити, але ми обсудимо.

 

Будемо відштовхуватись від певних критерій в розгляді нашого питання:

  • вартість покупки та обслуговування;
  • цільове призначення девайсу;
  • мобільність;
  • нестандартні способи використання;

Ноутбук чи ПК, ось в чому питання

Вартість покупки та обслуговування

Не буду повторюватись щодо різноманітності вибору. Але якщо говорити про головні відмінності, ноутбук ви купуєте вже готовим (так, я знаю що існують збірні корпуси, дякую), а комп’ютер можна збирати хоч з “лайна і палок”, хоч з крила літака.Ноутбук чи ПК, ось в чому питання

Хотіла вимахнутись фактом того, що можна порівнювати відносно однакові по характеристикам стаціонарний ПК і ноутбук, але знаюча людина почала пояснювати що це завідомо гибле діло.

Курс Python basic.
Після курсу ви зможете впевнено працювати з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб- та мобільними застосунками, а також навіть ігровими програмами.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Тому беремо до уваги той факт, що якщо у вас задимиться щось, ноутбук ви навряд зможете самостійно “вилікувати”. На відміну від цього, всю начинку комп’ютера можна розібрати по гвинтику і відеоурокам на Youtube.

Цільове призначення девайсу

Для чого ж може знадобитись щось серйозніше за калькулятор?

Ноутбук чи ПК, ось в чому питання

Для роботи. Зараз мова піде не про індустрії, в яких вам потрібен переносний апарат для створення паралельних всесвітів декількома рядками коду. Щодо офісів, і тому подібним роботам, найзручніше буде поставити саме стаціонарні комп’ютери. По-перше, на них зручніше розкладати пасьянс, а по-друге, звуки не мембранної клавіатури створюють свій особливий вайб.

Для ігор. Тут не буде жартів про маминих дотерів, але враховуйте, що для запуску більш вимогливих ігор, дути з усієї сили на відеокарту може бути недостатньо. Тому бажано мати друга, який би стояв поруч з опахалом. Якщо ж такого немає, раджу обирати комп’ютер, вийде і дешевше, і, знову ж таки, при невдалому рівні, клавіатуру менш травматично запускати.

Для навчання. Якщо потрібно створювати неймовірні презентації з ефектом сторінки яка летить в світле майбутнє, вам буде достатньо і цеглинки з двору. А якщо серйозно(вау, я так вмію?), то для навчання найзручнішим буде саме переносний ноутбук. І в пир, і в мир, і в Paint на парі помалювати.

Мобільність

Ну тут сильно нічого не скажеш, все максимальноНоутбук чи ПК, ось в чому питання очевидно. Хоча, при бажанні, можна зробити стильний клатч з системного блока і ефектно прикурювати з нього цигарку. Якщо ж ви більше за сірі будні і бежеві тренчі, хоча б сумку для ноутбука обирайте не чорну.

Хоча, прикривати голову від дощу все ж зручніше екраном стаціонарного ПК. Та і рибалити на провід легше. Загалом, тут вже діло смаку і особистих вподобань.

Нестандартні способи використання

Ось ми і дійшли до розділу, заради якого я взагалі почиНоутбук чи ПК, ось в чому питаннянала цю статтю. Поки надихалась, знайшла рецепт приготування сьомги в посудомийній машині, посилання залишу в кінці.

Так ось, з корпусу системного блоку можна зробити прекрасний вазон для розсади. Але, в противагу цьому, на ноуті зручніше нарізати ковбасу. Якщо ж у вас доісторичний ПК з квадратним монітором, способи використання обмежуються лише вашою фантазією. Вазон, стілець, маска від covid-19, на будь-який смак і колір. З ноутбуком в цьому плані важче, чи то підставка для книг, чи то килимок для ванни з масажним ефектом.

Загалом, всі мої знання ви вже почерпали, то можна підбивати підсумки. Буду дуже вражена, якщо комусь це дійсно допоможе в виборі, але, якщо ви хоч раз посміхнулись, доки читали, моя місія виконана.

Курс Python basic.
Після курсу ви зможете впевнено працювати з чатботами, скриптами, вбудованими системами, веб- та мобільними застосунками, а також навіть ігровими програмами.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Щастя, здоров’я, грошенят як на небі зірочок і безкінечного щастя.

А ось, власне, рецепт риби в посудомийці: https://zhuk.ua/statti-ta-ohliady/nestandartni-varianti-vikoristannya-standartnoi-pobutovoi-tekhniki/

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

Нові моделі ігрових ноутбуків MSI на базі RTX 40** серії з підтримкою DLSS 3.0 – для найвибагливіших геймерів. Ноутбуки серії Prestige та Modern – потужні помічники в роботі, навчанні та повсякденному користуванні.
Один з цих ігрових монстрів – MSI Crosshair C12V ти можеш виграти вже зараз, взявши участь в нашому конкурсі.
Бонус для читачів ITC.ua: знижка 5% у MOYO на будь-який ноутбук MSI за промокодом ITCMOYOITC.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Нові дописи

Дописи
«Кіновсесвіт Marvel» йде на дно… Це кінцева зупинка?!»
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/Head_Odysseus_MAR_Sperlonga-150x150.jpg

Odysseus

Міфічний персонаж

Дописи
ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Дописи
Професійне вигорання в IT. Як працювати так, щоб не зійти з розуму?
author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-28_01-34-18-150x150.jpg

winesmoker

Фрілансер / Веб-розробник

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: