Новини

Birds Attack 2022 – патріотична гра, в якій бойовий качур нищить російських окупантів та мародерів

Birds Attack 2022 – патріотична гра, в якій бойовий качур нищить російських окупантів та мародерів

Українські розробники Олексій Новохатський та Марина Харченко створили нову патріотичну гру Birds Attack 2022. Ідея створити цю гру виникла після заяв пропагандистських так званих ЗМІ росії, в яких стверджувалося про наявність в Україні біолабораторій, де виводилися спеціально модифіковані птахи.

«А після того, як українським медіапростором розлетілася новина про диких гусей на півдні України, які «підбили» ворожий літак, я остаточно вирішив, що потрібно використати це в своїй грі», — написав Олексій.

Додатковим джерелом натхнення стали різноманітні меми. Так і виникла гра Birds Attack 2022 та її головний герой — бойовий качур, що нищить окупантів.

Birds Attack 2022 – патриотическая игра, в которой боевой селезень уничтожает российских оккупантов и мародеров

Розробники намагалися висвітлити в грі відомі місця та образи, які були в усіх на устах. Тому гравці зможуть знайти в Birds Attack 2022 і Чорнобаївку, і російський військовий корабель, що йде на дно, і Рудий ліс, і українські трактори, що тягнуть трофейну російську техніку, і палаючі нафтобази Білгорода. Також розробники додали декілька вигаданих подій. Окупанти виступають в образах озброєних солдатів та мародерів, які поцупили свійську птицю та килими. На фінальному рівні гравців очікує путлєр в бункері.

Курс
WOMEN IN LEADERSHIP
Дізнайтеся, як утримувати work-life-баланс, від топменеджерки з досвідом в NPR, Microsoft, IBM та Amazon Alexa.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
WOMEN-IN-LEADERSHIP

Birds Attack 2022 – це браузерна гра, написана на JavaScript. Розробники намагалися створити легку та веселу гру. В грі передбачено посилання, за допомогою якого можна перейти на сайт НБУ та зробити пожертву на потреби ЗСУ.

«Смерть Ворогам» — нова гра-чавилка про Чорнобаївку від українських розробників

«Все буде Україна» — браузерна гра з довідковою інформацією про знищення військової техніки російських окупантів

Українці створили браузерну гру, в якій Ілон Маск б’ється з кадировим та путіним

Булавою та стусанами: українські розробники випустили браузерну гру, в якій Зеленський б’є путіна, кадирова, російських солдатів та збирає паляниці

UKRAINIAN FARMY — нова гра про російсько-українську війну, де потрібно трактором захоплювати трофейну російську техніку

Джерело: dou


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: