Новини Софт 08.05.2023 о 16:05 comment views icon

Discord змінює систему імен користувачів — багато хто критикує зміни, а хтось навіть погрожує покинути платформу

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Минулого тижня Discord оголосив про зміну системи найменування користувачів. Раніше сервіс не вимагав використовувати абсолютно унікальний дескриптор, а дозволяв додавати до імені користувача чотиризначний цифровий код, відомий як дискримінатор. Це дозволяло створювати імена користувачів типу User#1234. Але тепер Discord відмовляється від такої схеми найменування на користь унікальних імен користувачів.

Співзасновник та технічний директор Станіслав Вишневський визнав, що зміна буде «жорсткою» для деяких людей. Однак, за його словами, це має допомогти багатьом користувачам. Річ у тому, що система з дискримінаторами виявилася надто заплутаною. Він зазначив, що понад 40% користувачів не знають свого номера дискримінатора. Це призводить до того, що «майже половина» всіх запитів на додавання в друзі не дозволяє встановити потрібні зв’язки, в основному через неправильно введені номери.

Однак таке рішення сервісу викликало масу критики. Користувачі кажуть, що наявна система з дискримінаторами була досить зручною і дозволяла багатьом користувачам використовувати те саме зручне і відповідне ім’я, не турбуючись про «ідеальне» ім’я користувача. Тепер багато користувачів позбудуться звичних імен.

Адже в найближчому майбутньому (йдеться про найближчі місяці) мільйонам користувачів Discord доведеться розпрощатися зі своїми нинішніми іменами користувачів і сподіватися, що їм вдасться отримати нове ім’я, яке буде таким самим, як нинішнє, але без дескриптора. Користувачам потрібно буде дочекатися повідомлення у застосунку, коли настане їхня черга вибирати нове ім’я користувача. Компанія встановлюватиме пріоритет користувачів залежно від дати їх реєстрації в Discord.

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

Discord заявляє, що спробує акуратно провести зміну для своїх найвідоміших користувачів.

«Користувачі з постійними діловими відносинами з Discord, які управляють певними партнерськими, перевіреними або авторськими серверами, зможуть вибирати ім’я користувача раніше за інших користувачів, щоб знизити ризик перетворення для своїх облікових записів».

З таким підходом Discord багато користувачів побоюються, що вони втратять свої відомі імена тільки тому, що хтось опиниться в черзі раніше або перебуває в пріоритетних відносинах з Discord. Хтось навіть планує залишити платформу, якщо така ситуація станеться у процесі перейменування.

Джерело: The Verge


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: