Новини Ігри 22.05.2023 о 16:51 comment views icon

Хмарний геймінг Boosteroid з 1 червня отримає перші ПК-ігри Microsoft Xbox — Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Хмарний геймінг Boosteroid з 1 червня отримає перші ПК-ігри Microsoft Xbox — Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment

Передплатники Boosteroid вже незабаром отримають доступ до комп’ютерних ігор Microsoft Xbox.

З 1 червня на сервісі хмарного геймінгу буде доступна перша партія з чотирьох ігор — це Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment, а пізніше з’явиться підтримка ігор, придбаних у Microsoft Store. Це передбачено умовами 10-річної угоди, яку корпорація раніше уклала з Boosteroid, а також Nvidia, Ubitus та Nintendo, щоб заспокоїти регуляторів в угоді з придбання Activision Blizzard.

Команда Boosteroid, яка з 2017 року займається розробкою програмного забезпечення, базується в Україні. Нещодавно кількість користувачів на сервісі перевищила 4 мільйони — тепер це фактично найбільший незалежний постачальник хмарних ігор у світі. Сервіс пропонує хмарну трансляцію ігор як через веббраузер, так і через спеціальні програми, зокрема для Windows, Linux, Android, Android TV і macOS. Крім самої України, Boosteroid обслуговує геймерів у США, Великій Британії та країнах Європейського Союзу.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: