Новини Ігри 22.05.2023 о 16:51

Хмарний геймінг Boosteroid з 1 червня отримає перші ПК-ігри Microsoft Xbox — Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Хмарний геймінг Boosteroid з 1 червня отримає перші ПК-ігри Microsoft Xbox — Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment

Передплатники Boosteroid вже незабаром отримають доступ до комп’ютерних ігор Microsoft Xbox.

Курс
СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання
boat

З 1 червня на сервісі хмарного геймінгу буде доступна перша партія з чотирьох ігор — це Deathloop, Gears 5, Grounded і Pentiment, а пізніше з’явиться підтримка ігор, придбаних у Microsoft Store. Це передбачено умовами 10-річної угоди, яку корпорація раніше уклала з Boosteroid, а також Nvidia, Ubitus та Nintendo, щоб заспокоїти регуляторів в угоді з придбання Activision Blizzard.

Команда Boosteroid, яка з 2017 року займається розробкою програмного забезпечення, базується в Україні. Нещодавно кількість користувачів на сервісі перевищила 4 мільйони — тепер це фактично найбільший незалежний постачальник хмарних ігор у світі. Сервіс пропонує хмарну трансляцію ігор як через веббраузер, так і через спеціальні програми, зокрема для Windows, Linux, Android, Android TV і macOS. Крім самої України, Boosteroid обслуговує геймерів у США, Великій Британії та країнах Європейського Союзу.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: