Новини Софт 21.02.2023 о 13:14

Microsoft уклала 10-річний контракт з Nintendo про публікацію ігор Xbox на платформі — наголос зроблений на Call of Duty

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Президент і головний юрист Microsoft Бред Сміт оприлюднив у Twitter новину про укладання десятирічної угоди з Nintendo. Відповідно до договору протягом обумовленого терміну на платформі виходитимуть Call of Duty та інші ігри Xbox. Керівник компанії декларує готовність Microsoft і надалі розширювати доступність власних ігор на інших платформах. Раніше Філ Спенсер, голова ігрового підрозділу компанії, висловлював бажання побачити Call of Duty на Nintendo.

«Ми погодили 10-річний контракт на ігри Xbox для геймерів Nintendo. Це лише частина нашого прагнення надати ігри для Xbox та ігри Activision, включаючи Call of Duty, більшій кількості гравців на більшій кількості платформ».

Крок спрямований на пом’якшення критики компанії у зв’язку з угодою про придбання Activision Blizzard, яке може суттєво посилити її становище на ринку ігор та послабити конкурентів Microsoft. Основний аргумент Sony проти придбання – можлива відсутність ігор Activision на інших платформах.

Враховуючи песимістичні висновки британського регулятора та активність інших учасників процесу схвалення угоди, Microsoft робить все можливе, щоб вона відбулася. Укладання угоди з Nintendo – відповідальний довготривалий крок, покликаний переконати скептиків у щирості цілей, котрі декларує компанія.

Microsoft обіцяє щонайменше 10 років випускати ігри Call of Duty на Nintendo, якщо угода з Activision Blizzard не буде зірвана


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: