Новини

Королівську битву Fall Guys зроблять безплатною та випустять на ПК, Nintendo Switch, Xbox та PS5

Королівську битву Fall Guys зроблять безплатною та випустять на ПК, Nintendo Switch, Xbox та PS5

Гра Fall Guys: Ultimate Knockout, яка стала хітом на PlayStation та Steam після виходу у 2020 році, стає безплатною та дійсно кросплатформовою. Проходження смуги перешкод у компанії незграбних чоловічків стане доступним одразу на кількох консолях. А власники ПК матимуть версію від Epic Games, яка придбала розробника Mediatoniс.

Тепер видавець заявляє, що 21 червня Fall Guys: Ultimate Knockout буде доступна на Nintendo Switch, Xbox та PS5, отримавши цілу низку оновлень, у тому числі й редактор рівнів.

Додатково передплатники Xbox Game Pass отримають безплатні скіни, а користувачі, що вже купили гру, отримають набір Legacy Pack, що включає три костюми, титул, іменну табличку і доступ до преміального сезонного абонемента.

Epic Games відкрила попередню реєстрацію для ПК, де користувачі матимуть змогу отримати додаткові нагороди. Їх видаватимуть за кожних нових 500 тис. користувачів. Найбільша нагорода – за 2,5 млн. зареєстрованих гравців.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

Що стосується Steam-версії – вона залишиться у тих, хто купив гру, але їм запропонують перейти на Epic Games.

Розробники вважають, що перехід на таку модель може повернути колишню популярність у грі. На піку онлайн був понад 172 тис. одночасних гравців у Steam, а зараз – лише близько 7 тис.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: