Новини Софт 17.05.2022 о 15:33

Королівську битву Fall Guys зроблять безплатною та випустять на ПК, Nintendo Switch, Xbox та PS5

Максим Григор'єв

Автор новин

Гра Fall Guys: Ultimate Knockout, яка стала хітом на PlayStation та Steam після виходу у 2020 році, стає безплатною та дійсно кросплатформовою. Проходження смуги перешкод у компанії незграбних чоловічків стане доступним одразу на кількох консолях. А власники ПК матимуть версію від Epic Games, яка придбала розробника Mediatoniс.

Тепер видавець заявляє, що 21 червня Fall Guys: Ultimate Knockout буде доступна на Nintendo Switch, Xbox та PS5, отримавши цілу низку оновлень, у тому числі й редактор рівнів.

Додатково передплатники Xbox Game Pass отримають безплатні скіни, а користувачі, що вже купили гру, отримають набір Legacy Pack, що включає три костюми, титул, іменну табличку і доступ до преміального сезонного абонемента.

Epic Games відкрила попередню реєстрацію для ПК, де користувачі матимуть змогу отримати додаткові нагороди. Їх видаватимуть за кожних нових 500 тис. користувачів. Найбільша нагорода – за 2,5 млн. зареєстрованих гравців.

Що стосується Steam-версії – вона залишиться у тих, хто купив гру, але їм запропонують перейти на Epic Games.

Розробники вважають, що перехід на таку модель може повернути колишню популярність у грі. На піку онлайн був понад 172 тис. одночасних гравців у Steam, а зараз – лише близько 7 тис.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: