Новини

Модульний ноутбук Framework Laptop перейшов на чипи Intel Core 12-го покоління (Alder Lake)

Модульний ноутбук Framework Laptop перейшов на чипи Intel Core 12-го покоління (Alder Lake)

Унікальність ноутбука Framework Laptop – у модульній конструкції. Користувачі можуть змінювати в ньому практично все: пам’ять та накопичувачі, материнську плату та процесор. А з виходом версії Framework Laptop 2022 року за допомогою Alder Lake компанія оголосила, що можна проапргрейдить стару модель за допомогою комплекту модернізації.

Framework Laptop другого покоління поставляється з новою материнською платою та процесором, але плата такого ж розміру, як і в оригіналу, що дозволить покупцям ноутбука першого покоління перейти на новий процесор. Для цього достатньо придбати нову материнську плату, а не весь ноутбук. Хоча за ціною від $449 до $1049 материнські плати не зовсім дешеві, цей варіант може виявитися доступнішим, ніж покупка нового ноутбука з аналогічними характеристиками.

Оновлений Framework Laptop доступний для попереднього замовлення за ціною від $1049 при покупці з попередньо встановленою пам’яттю, накопичувачем та операційною системою. Можна також придбати версію за $819, але потрібно самостійно встановлювати оперативну пам’ять, твердотілий накопичувач та/або ОС.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Є одна зміна, яку Framework внесла до шасі своїх ноутбуків: кришка тепер виготовляється з цільного блоку алюмінію. Framework стверджує, що це покращило міцність конструкції. Для встановлення нової кришки на оригінальний ноутбук Framework Laptop достатньо купити її окремо за $89 або придбати комплект модернізації, який включає нову кришку і нову материнську плату.

Всі нові моделі оснащені акумуляторами місткістю 55 Вт·год, клавіатурами з підсвічуванням, зчитувачами відбитків пальців, апаратними перемикачами конфіденційності та підтримкою WiFi 6E. Топова модель поставляється з Windows 11 Pro, а дешевші моделі – з Windows 11 Home.

Ноутбуки Framework Laptop з процесорами Intel Core 12 покоління вже доступні для попереднього замовлення, а початок постачання очікується в липні 2022 року. Нові материнські плати Framework скоро з’являться.

Додатково компанія знизила вартість ноутбуків першого покоління: молодша модель з Core i5-1135G7, 8 Гб пам’яті та накопичувачем на 256 Гб віддають за $899. Старша модель з Core i7-1185G7, 32 Гб пам’яті та накопичувачем на 1 Тб – за $1699.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: