Новини

NVIDIA розслідує повідомлення про плавлення 16-контактних конекторів живлення у відеокартах RTX 4090

NVIDIA розслідує повідомлення про плавлення 16-контактних конекторів живлення у відеокартах RTX 4090

Двоє користувачів Reddit повідомили, що їх нові відеокарти RTX 4090 вийшли з ладу. Ймовірною причиною такого сумного результату вони називають конектор живлення, що розплавився.

Користувачі reggie_gakil та NoDuelsPolicyy опублікували фотографії своїх відеокарт RTX 4090 з розплавленими 16-контактними роз’ємами (також відомими як 12VHPWR). Пристрій reggie_gakil нагрівся настільки, що почав димитися. При цьому конектор на карті також був пошкоджений і розплавлений. У випадку NoDuelsPolicyy зображення на екрані згасло, а потім він виявив конектор, що розплавився. В обох випадках йдеться про нові відеокарти RTX 4090, які є першими моделями в новій лінійці, оснащеними 16-контактним роз’ємом живлення. Але у reggie_gakil постраждала відеокарта виробництва Gigabyte, а у NoDuels Policy був пристрій ASUS.

NVIDIA расследует сообщения о плавлении 16-контактных коннекторов питания в видеокартах RTX 4090

Ще до фактичного випуску RTX 4090 організація PCI-SIG висловлювала стурбованість «тепловим відхиленням» для нових адаптерів живлення. Пізніше з’ясувалося, що NVIDIA повідомила про проблему PCI-SIG. Після тестування різних варіантів нового роз’єму 12VHPWR компанія дійшла висновку, що сильні вигини та перевищення числа циклів з’єднання понад 40 можуть призвести до виникнення гарячих точок, а в деяких випадках навіть до плавлення кабелів.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

NVIDIA расследует сообщения о плавлении 16-контактных коннекторов питания в видеокартах RTX 4090

На цей момент це тільки перші два зареєстровані випадки, коли нові відеокарти RTX 4090 вийшли з ладу через плавлення конектора живлення. Ймовірно, у майбутньому кількість таких випадків зростатиме. NVIDIA вже зв’язалася з першими постраждалими та має намір провести розслідування для виявлення причин інцидентів.

«Ми розслідуємо повідомлення», – сказав представник NVIDIA Браян Дель Ріццо. «Ми зв’язалися з першим власником і зв’яжемося з іншим для отримання додаткової інформації».

Вийшли огляди відеокарт NVIDIA GeForce RTX 4090 – неймовірна продуктивність у 4K, але дорога та ненажерлива

Джерело: videocardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: