Новини Технології 07.03.2023 о 18:44 comment views icon

Процесори Intel Panther Lake отримають графічне ядро Xe3-LPG – це майже все, що про них відомо

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Минулого місяця Intel підтвердила, що розробляє варіант своєї архітектури Xe під назвою LPG. Розподілений підхід до архітектури процесорів дозволяє компанії краще оптимізувати та тестувати чиплети для сценаріїв з низьким та високим енергоспоживанням, включаючи інтегровані та дискретні архітектури графічних процесорів.

Panther Lake – майбутня архітектура процесора Core, яка піде за Lunar Lake приблизно у 2025-2026 роках. Про серію відомо мало подробиць, проте з’явилися відомості про вбудовану в ці процесори графіку.

Intel Xe Panther Lake

Згідно з відомостями профілю LinkedIn одного з інженерів Intel з графічних процесорів, виявленого користувачем Twitter @harukaze5719, Intel планує інтеграцію архітектури відео Xe3-LPG у процесори Panther Lake. Ця архітектура буде успадковувати Xe-LPG та Xe2-LPG, розроблені для Meteor Lake та Lunar Lake.

Intel Xe Panther Lake

Минулого року компанія представила дорожню карту графічних процесорів, підтвердивши, що відеоядро Arc Tile стане частиною майбутніх платформ Lake. Чого на цьому слайді не було сказано, так це те, що Arc GPU для серії Core “запізнюються” на одне покоління Xe порівняно з дискретними GPU.

Живий онлайн-курс Swift с нуля від Web Academy.
Почніть самостійно писати код на Swift та створювати мобільні додатки під iOS/iPadOS за 2,5 місяці. Отримайте скіл інтеграції зі сторонніми сервісами! Знижка у розмірі 10% доступна при використанні промокоду "ITC".
Інформація про курс

Intel Xe Panther Lake

Дорожня карта CPU Intel все ще є досить невизначеною, останнім часом з’явилися чутки про затримку Meteor Lake. Однак загалом зрозуміло, що архітектура Xe нікуди не подінеться та отримає безліч ітерацій. Архітектура також використовуватиметься в десктопних відеокартах, але у варіантах HPG – Battlemage, Celestial та Druid.

Intel Foveros 3D — базис трьох наступних поколінь CPU (Meteor, Arrow та Lunar Lake)

Джерело: VideoCardz

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: