Новини Пристрої 20.10.2023 о 18:40 comment views icon

Відео спостереження, Ajax SIM, охоронні та протипожежні функції ─ головне з презентації Ajax Special Event

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Ajax Systems провела онлайн-презентацію Ajax Special Event, під час якої представила нові пристрої та програмні функції.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Відеоспостереження

Серед апаратних новинок ─ пристрої системи відео спостереження: відеокамери TurretCam, BulletCam таі DomeCam Mini, а також мережевий відеореєстратор Ajax NVR, що забезпечує взаємодію систем Ajax і відеоспостереження.

Камери TurretCam, BulletCam і DomeCam Mini оснащені однією з чотирьох конфігурацій: об’єктив з кутом огляду 85 або 110 градусів і роздільною здатністю 3K або 4K. Кожна камера Ajax адаптується до зміни освітлення завдяки технології True WDR, яка виправляє нерівномірне освітлення у складних умовах, кадр за кадром, у реальному часі. Також камери оснащені цифровим мікрофоном з функцією приглушення шуму. Пристрої відповідають класу захисту IP65.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Камери передають події системи завдяки Ajax Cloud. Пропрієтарна технологія JetSparrow забезпечує швидке однорангове передавання відеоданих. ШІ-аналіз дає камерам змогу виявляти й розпізнавати різні типи об’єктів, зокрема людей, транспортні засоби та домашніх тварин. Завдяки цьому система відеоспостереження здатна записувати тільки важливі події, заощаджуючи місце на диску.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Взаємодію систем Ajax і відеоспостереження забезпечить мережевий відеореєстратор Ajax NVR. Він інтегрується з системою відеоспостереження (VMS) Ajax та дає змогу інтегрувати в систему автоматизації та захисту від вторгнення практично будь-яку IP-камеру.

«Простір»

Традиційно хаб Ajax уособлював цілий об’єкт, і кожна система Ajax починалася з хаба. Однак компанія поставила собі за мету зробити так, щоб до системи Ajax можна було підключити лише камеру. У результаті Ajax Systems розробила віртуальну одиницю, що має назву «Простір». Користувачі можуть самостійно створити «Простір» у застосунку Ajax, додати туди необхідні пристрої та керувати ними. «Простір» може функціонувати як охоронна система, система відеоспостереження або і те, й інше водночас. Усі елементи залишаються незмінними: вкладка керування, кімнати, швидкий доступ до пристроїв автоматизації. Компанія планує перевести всі хаби Ajax на «Простори» до кінця 2023 року.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Стандартизація Grade 3

Також стало відомо, що тепер рішення Ajax Systems відповідають стандартам Grade 3. Шість пристроїв Fibra офіційно отримали сертифікацію (Hub Hybrid (2G), MultiTransmitter Fibra, StreetSiren Fibra, StreetSiren DoubleDeck Fibra, HomeSiren Fibra, KeyPad Fibra), і ще тринадцять перебувають на стадії проходження. Сертифікація є ключовою для об’єктів підвищеного ризику, зокрема банків, магазинів зброї, державних установ, музеїв, великих складів та офісів, де зберігається цінне обладнання й інформація.

Курс Project Manager.
Впроваджуйте покроковий алгоритм управління проєктами вже зараз. У цьому вам допоможе Павло Харіков — Head of IoT у Veon Group (Kyivstar).
Більше про курс

KeyPad TouchScreen

Бездротова клавіатура з сенсорним екраном KeyPad TouchScreen пропонує керування групами, звичний інтерфейс, схожий на застосунок Ajax, сенсорний IPS-дисплей і сучасні функції безпеки, зокрема технологію DESFire і підтримку протоколу Bluetooth Low Energy, який дає змогу використовувати застосунок для смартфона замість карток або брелоків.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Інтеграція з Yale

Ajax Systems оголосила про інтеграцію з виробником розумних замків Yale. Користувачі зможуть керувати та автоматизовувати розумний замок Yale прямо з застосунку Ajax. Незабаром Ajax Systems запустить пілотну інтеграцію з Yale в Норвегії, Швеції, Італії та Іспанії, а згодом планує поширити її в США, Канаді й інших країнах.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Ajax SIM

Компанія представила нову послугу, яка передбачає використання роумінгової SIM-карти, попередньо встановленої в хаб. Карта запрограмована на роботу з конкретним хабом, що забезпечує миттєве з’єднання без додаткових налаштувань інженером монтажу.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Ajax SIM має повне з’єднання і сумісна з 2G/3G/4G(LTE). Під час встановлення не потрібно тестувати кілька операторів — SIM-карта автоматично вибирає найсильніший і найменш перевантажений сигнал. Це IoT-карта, тому її не потрібно активувати телефоном.

Інші важливі новини

Ajax розширив лінійку дротових пристроїв Fibra, додавши до неї LineProtect Fibra, LineSplit Fibra, LineSupply Fibra, Transmitter Fibra, MultiRelay Fibra, Case. Нові доповнення надають можливості для складних топологій, додаткових джерел живлення пристроїв, інтеграції сторонніх пристроїв, автоматизації та посиленого захисту від саботажу.

Нова лінійка продуктів Superior пропонує бездротові пристрої безпеки, що дають змогу закривати проєкти з різноманітними вимогами. Вони відповідають сертифікатам, таким як PD 6662:2017, INCERT, SSF.

Видеонаблюдение, Ajax SIM, охранные и противопожарные функции – главное из презентации Ajax Special Event

Ajax також представила нові пожежні датчики FireProtect 2 AC з живленням від мережі. Вони орієнтовані на Англію, Уельс, Австралія, США й інші регіони, де всі пожежні датчики здебільшого потрібно під’єднувати до мережі.

ManualCallPoint Jeweller ─ це бездротова настінна кнопка для активації пожежної тривоги вручну. Вона доступна у двох версіях: ManualCallPoint (Red) для житлових об’єктів та ManualCallPoint (Blue) для навчальних закладів. Червона кнопка обов’язково надсилає сигнал тривоги на ПЦС. Для синьої кнопки цю функцію можна вимкнути в застосунку Ajax.

Ajax Systems розробила резервну систему активації синхронної тривоги, яка слугує запасним каналом зв’язку пожежних датчиків без використання хаба. Обидві системи синхронної тривоги працюють паралельно. Навіть якщо зв’язок з хабом втрачено, синхронна тривога активується протягом хвилини.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: